Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

„Lindemann” – „Skills And Pills” (Warner, 2015)
Jānis Jansons / raidījums "Vārnu Laiks"
19.06.2015

Kas notiek, ja „Rammstein” līderis izdod solo albumu, sadrbībā ar „Hypocrisy” līderi?

Ažiotāžu radījušais divu talantīgo mūziķu kopdarbs nupat izdots diskos un platēs.

Abi mūziķi jau labu laiku kurināja publiku, ka top jauns projekts, jauns albums, bet viss tika turēts noslēpumā līdz pēdējam brīdim.

Kas notiek, ja „Rammstein” redzamākā daļa – grupas līderis un dziedātājs apvieno spēkus ar Pīteru Tatgrēnu, kas plašāk zināms no darbības metālistu grupā „Hypocrisy” , industrial metal grupā „Pain” , kā arī ierakstu studijas boss, kurā tapuši daudzi iecienīti metālistu albumi.

Rezultāts drusku paredzams, bet albums nav slikts, neskatoties uz gaidāmo reklāmu vilni visur, visās malās un vēl koncerttūri piedevām.

Drīzāk aktuāls ir jautājums, kas noticis vai notiks „Rammstein” nometnē, jo šis ir jau otrais sānsolis. Pirmais bija grupas ģitārista Ričarda Kruspes blakus grupas „Emigrate” albums, jau otrais „Silent So Long” (2014) .

„Lindemann” turpina labākajās „Rammstein” tradīcijās, melodiski, smagnēji, industriāli, izmantojot gan vācu, gan angļu valodas dziesmās.

Šis albums noteikti ies pie auss un sirds tiem pašiem „Rammstein” faniem, galvenokārt.

Tematiski, ļoti labi nostrādāts produkts, kas veiksmīgi turpina ironizēt par lietām, kas skaitās tabu vai tabu, ko visi zin, bet plašākā sabiedrībā tie ir sāpīgie vai neveiklie temati, par ko nerunā. Aborti, golden shower, sekss, korpulentas sievietes, tas viss caur ironisku prizmu, protams.

Pirmajā un otrajā brīdī, ļoti gribas pat domāt, ka tas, kas skan, ir jaunais „Rammstein” .

Arī trešajā. Stilistiski, atbilst. Seja, atbilst. Tematikas un bildītes, atbilst. Skandāli – paskatiet grupas videoklipus vai diska buklektu, varēs atrast neķītrības, piedauzības un pasmiešanos par sabiedrības vērtībām un stiliem.

Šaubu nav, ka arī koncertos noteikti būs tas, kas vienmēr ir piesaistījis „Rammstein” koncertos.

Šajā gadījumā, tas nemaz nav slikti. Galvenais ir ballīte un jautrība. Šis ieraksts to garantē.

www.skillsinpills.com

Tēma: Albumu apskatiMūzika

Raidījums: Vārnu laiks

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: