Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Apskats: Skyforger “Senprūsija Live” DVD 2015
Jānis Jansons / raidījums “Vārnu Laiks”
02.10.2015

Tā pēkšņi un negaidot – “Skyforger” pirmais DVD "Senprūsija Live" ir klāt! Dvd apkopoti dažādi koncertu ieraksti laikaposmā no 2010. gada līdz 2015. gadam.

Diskā iekļauts š.g. 15. maijā notikušā jaunā albuma “Senprūsija” prezentācijas koncertā “Sapņu Fabrikā” spēlētās dziesmas – “Senprūsija” , “Tagad Vai Nekad”, “Rāmava” , “Melnais Jātnieks” , “Zem Lietuvas Karogiem” u.c. , kā arī agrīnākas dziesmas – “Kauja Pie Saules” un “Migla, Migla, Rasa, Rasa” .

Nosacīto diska pirmo daļu noslēdz grupas jaunākais video klips “Melnās Buras”

Otrajā daļā seko dažādos laikaposmos nofilmētie koncertieraksti ar grupas zelta fonda dziesmām dažādos laika posmos – “Kurši” , “Jūras Dziesma” no albuma “Kurbads” prezentācijas koncerta 2010. gadā, “Tīreļa Purvā” no koncerta Rīgā, Lāčplēša dienā 2011. gadā, “Kad Ūsiņš Jāj” no 2012. gada “Positivus” festivāla, kā arī dziesmas “Nāves Sala” , “Čūsku Sieviete” , “Night Of The Winter Solstice” , “Pērkoņkalve” , “Uz Ziemeļkrastu” , “Ķēves Dēls” , “Tumsā Un Salā” , “Uz Kariņu Bāliņš Jāja” no dažādiem festivāliem – “Fono Cēsis” , “Kilkim Žaibu” Lietuvā, “Saldus Saule” .

135 folkmūzikas un metālmūzikas enerģētiski piesātinātas minūtes, kas ļaus katram “Skyforger” fanam iegrimt atmiņās par apmeklētajiem koncertiem, mēģināt atrast sevi klausītāju pūlī vai sarīkot “Skyforger” koncertu mājās, ar piebildi, ka vajadzīgas lielākas skandas un ekrāns.

Lieki piebilst, ka viss nostrādāts godam, kvalitāte gan bildei gan audio ir teicama, filmēts no dažādiem rakursiem, kauns dāvināt šo dvd ripuli draugiem Kanādā vai Vācijā noteikti nebūs!

Pēteris (Skyforger):

"Atskatoties uz mūsu grupas 20 pastāvēšanas gadiem, esam beidzot saņēmušies un izdevuši savu pirmo DVD. Tam par pamatu ir ņemts nofilmētais „Senprūsija” albuma prezentācijas koncerts "Sapņu fabrikā", un kā papildus materiāls ir pievienotas dziesmas no dažādiem koncertiem, kas ierakstītas laika posmā no 2010. līdz 2015. gadam.

Video ir profesionālā kvalitātē, par ko ir parūpējies Jānis Krivāns un studija “Rocknfilms” .

Disks izdots ar Latvija Kultūrkapitāla Fonda atbalstu un izdodam to kopīgi ar apvienību „Zobens un Lemess”.

Fani mums ir bieži prasījuši, kāpēc SKYFORGER nav nekādu video un koncertierakstu – tad, lūdzu, te beidzot būs!"

Apritē, veikalu plauktos no nākamās nedēļas!

www.facebook.com/skyforgerofficial

http://skyforger.lv/lv/

Tēma: Mūzika

Raidījums: Vārnu laiks

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: