Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

"Vārnu laiks": Wacken Metal Battle, Nine Treasures u.c. aktualitātes
Vārnu laiks
22.10.2015

Piektdien, 23. oktobrī, plkst. 22.00, radio “Naba” raidījumā “Vārnu Laiks” ciemosies pieredzes bagāts smagās mūzikas entuziasts un aktīvists, Vācijā notiekošā “Wacken Open Air” grupu konkursa Latvijas atlašu, “Wacken Metal Battle” koncertu un visu procesu koordinētājs Vladimirs Kravčenko.

Klausītāji tiks informēti par to, kad tiks dota zaļā gaisma 2016. gada “Wacken Metal Battle” potenciālajiem dalībniekiem, kādas ir prasības grupām, lai tās varētu maksimāli veiksmīgi startēt, kādām kvalitātēm jāpiemīt, lai uzvarētu un dotos uz Vāciju. Ielūkosimies pieredzes acīs un nebaidīsimies iztirzāt biežāk pieļautās kļūdas, kā arī uzzināsim kad sāksies atlases koncerti.

Runāsim arī par viņa rīkoto, drīzumā gaidāmo folkmetāla koncertu. Grupas no Ķīnas nav īpaši bieži viesi uz mūsu valsts smagajām skatuvēm, tamdēļ šis viennozīmīgi vērtējams kā ievērības cienīgs un apmeklēšanas vērts pasākums. 

Nabaklab uzstāsies folk metāla grupa Nine Treasures

Ausīgiem un ieinteresētiem klausītājiem būs iespēja piedalīties divos konkursos, kuru balvās būs biļetes uz šo un norvēģu “Leprous” koncertiem. Sīkāka informācija par koncertu arī lasāma radio “Naba” ziņu lapā:

Rīgā notiks vienīgais grupas Leprous koncerts Baltijā

Otrs raidījuma viesis būs Latvijas modern progressive metal grupas “Legacy ID”  vokālists Andis Jēkabsons. Šī grupa ir mūsu uzlecošā zvaigzne, kas sevi lieliski pieteikusi  iepriekšējā “Wacken Metal Battle” un atzinīgi novērtēta arī šā gada lielajā cīņā Vācijā. Andis dalīsies iespaidos par dalību šajā festivālā, pastāstīs par grupas jaunumiem, kā arī sniegs kādu uzmundrinošu vārdu potenciālajiem Vācijas iekarotājiem.

Dzirdēsiet arī muzikālu atskatu uz nesen Baltiju un Eiropu šķērsojušo trīs somu grupu tūri “Finnish Threesome Tour”.   

Raidījumu vadīs Evita Hofmane.

Raidījumu arhīvs rodams:

naba.lsm.lv/lv/lr/arhivs/

Mūsu vietne Facebook:

www.facebook.com/VarnuLaiks

E-pasts saturīgai saziņai: varnulaiks@radionaba.lv

Nākošie raidījumi: 6. un 20. novembrī.  

Tēma: Raidījumi (Ziņas)

Raidījums: Vārnu laiks

Komentāri (2)
Pievienot komentāru:
Zinātājs
Ievietots: 22.10.2015 (17:21)
Pamanījām, nomainīta
gatons
Ievietots: 22.10.2015 (16:20)
Izņemiet vienu bildi laukā - to, kur centrā tas mongolis ar gariem matiem. Tie nav Nine Treasures, bet Hanggai ;)
###PAGEBROWSER ###ANSWERLIST###