Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Straumē: Pictureplane - Technomancer LP
Atis Žagars, "Mūzikas Sirds"
29.10.2015

Pictureplane nodevis straumēšanai jaunāko albumu "Technomancer", kas veikalos nonāks 30.oktobrī. 5.novembrī viņš uzstāsies Viļņā!

30.oktobrī savu jaunāko albumu „Technomancer” izdos Ņujorkā mītošais producents Treviss Egedijs jeb Pictureplane. Tas būs viņa pirmais albums kopš 2011.gada, kad tika izdots „Thee Physical”.

Albuma materiālu Pictureplane rakstījis trīs gadu garumā savā garāžā, bet pabeidzis ierakstu studijās Ņujorkā un Losandželosā. Paralēli ierakstiem Egedijs arī daudz uzstājies un koncertējis kopā ar Major Lazer un Crystal Castles, kā arī rīkojis personālizstādes saviem vizuālās mākslas darbiem daudzviet pasaulē. Divos albuma skaņdarbos („Live Forever” un jau iepriekš dzirdētajā „Self Control”) piedalījusies Skin Town vokāliste Greisa Hola.

Pats galvenais – Pictureplane šodien uzsāk jaunā albuma koncertturneju. Tās ietvaros 5.novembrī viņš uzstāsies arī Lietuvā, Viļņas klubā „Liverpool Bar”. Ieejas biļete maksā vien 6 eiro! Sīkāk meklē šeit. Jau pēc nedēļas Treviss dosies atpakaļ uz ASV, lai iesildītu kolēģus HEALTH viņu „Death Magic” turnejā.

Albumu "Technomancer" CD, kasetes un vinila formātā iespējams iegādāties Anticon Records mājaslapā.

 

 

Tēma: MūzikaAlbumu apskati

Raidījums: Mūzikas sirds

Komentāri (0)
Pievienot komentāru:
###CAPTCHAINPUT###