Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Igauņu grupas “Emphasis” jaunais albums iznāks itāļu ierakstu kompānijas Underground Symphony paspārnē
Evita Hofmane, "Vārnu Laiks"
15.01.2016

Igauņu progresīvie metālisti Emphasis parakstījuši līgumu ar itāļu ierakstu kompāniju Underground Symphony. Grupas pirmais pilnformāta albums “Revival” digipakas formātā dienasgaismu ieraudzīs 15. aprīlī, plānota arī digitālā versija. Albumā būs dzirdamas deviņas dziesmas.

Underground Symphony darbojas kopš 1994. gada un specializējas tādos žanros kā power un sympho metāls. Savulaik ar viņiem sadarbojušies arī nopelniem bagātā zviedru formācija Sabaton.

“Ar lepnumu varam pavēstīt, ka albuma tapšanā piedalījušies tikai pašmāju cilvēki. Albumu ierakstīja un producēja mūsu ģitārists Pāvels Korotajevs, un šie procesi notika “Stone Oil” studijā Kivieli. Par albuma vizuālo noformējumu parūpējās Tallinā mītošā fotogrāfe Lika Nakoļuškina un Darius Alas no “Midiankai ARTS”. Pat ainava uz albuma vāciņa ir fotografēta Tallinas pludmalē,” stāsta Emphasis dalībnieki.

Emphasis mūzika ir klasisku harmoniju un smagu ģitāru rifu sintēze, ko īpaši neaizmirstamu padara vokālistes Annas Ganinas spēcīgais operas vokāls. Savas darbības laikā, Emphasis snieguši vairākus desmitus koncertu Igaunijā, Latvijā un uzstājušies arī Somijā, izdevuši vairākus singlus un mini albumu “Into Infinity”, kas saņēmis atzinīgu novērtējumu daudzviet pasaulē. Dziesma “Hopeless” ir iekļauta vācu ierakstu kompānijas izdotajā starptautiskajā izlasē “Ladies First”.

Nesen tapusī, nelielā intervija ar grupu: http://www.alternative.lv/intervijas/intervija-emphasis-par-gaidamo-debijas-albumu-1212/

Ierakstu kompānijas mājas lapas:

www.undergroundsymphony.it

www.facebook.com/undergroundsymphonyrecords

Grupas vietnes internetā: www.facebook.com/Emphasis.Estonia

soundcloud.com/emphasisband/

vk.com/emphasisband

 

 

Raidījums: Vārnu laiks

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: