Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

CD apskats: Juris Simanovičs “Kā samierināties ar savu nenozīmību” (2016)
Jānis Jansons / raidījums “Vārnu Laiks”
27.06.2016

Kamēr “Bērnības Milicija” ir atvaļinājumā, grupas līderis izdod otro soloalbumu - filosofisku, vienkāršu, bet gaumīgu.

Šis ir otrais solo gājiens. Pirmais bija “Riperogrāfija” (2012). Protams, mazāki sānsoļi ir grupās “Mazie Smirdīgie Kociņi” ,”Nepilngadīgā Anna” , “Telekoma” u.c..

Iekritis ausīs, ka šomēnes jaunu solo albumu izdevis arī Imants Daksis. Un uzriez gribas parakāties un paklausīties arī “Pasaules Gaisma” vienu vai otru albumu. Vai Šubrovska Edgara “Anekdotes”, veco labo. Vai kādu Šverna solo, veco labo. Bet tos pēcāk.

Juris Simanovičs noteikti ir vienkāršākais, neuzkrītošākais no pēdējiem Torņa jaunās paaudzes mohikāņiem, kas ik pa laikam šiverējas un darās.

Ar maziem troksnīšiem papildināts, smukām klavieru rindiņām vietām, un ģitāru. Un neuzkrītošu spoken word dziedājumu.

Lielākais spēks ir tekstiņos. Un apstāklī, ka ar četru celiņu kasešu maģīti var ierakstīt visu, kas ienāk prātā. Arī visādus draņķus. Un lielisku mūziku.

Šajā gadījumā ir klausāma mūzika. Un visu autors rakstīja pats, mikseja pats un izdeva pats.

Lūk, tas ir spēks. Atgriežoties pie tekstiņiem – katram gabalam ir savs stāstiņš, liriskāks vai mazāk, bet kopumā viegli uztverami, toties, lai kārtīgi iedziļinātos, jāklausās vēlreiz.

Un jādomā līdzi. Protams, ka albums ir personīgās apceres, bet tik anonīmi veiksmīgi uzšņāptas uz sabiedriskā transporta pieturvietas sienas, ka sasauksies arī ar Tev zināmu personāžu vai pat vairākiem.

Veiksmīgs skats no malas uz mani, Tevi, visu mūsu kopumu, sabiedrību un joprojām meklējumi.

Muzikāli tas ir akustiski vai elektro akustiski iedžingāts indie. Neuzspiests, vienkāršs, tai pat laikā oriģināls un unikāls. Grūti pateikt vai vajag te vienu kārtīgu hitu hitu vai izlēcošu ģitārgabalu? Visticamāk, ka nē. Viss plūst sinhroni un skaisti. Ne vienmuļi. Nekur nav jāsteidzas, jādomā un jāklausās. Jāsamierinās.

Patiesībā, ļoti meistarīgi satamborēts albums. Gan satura, gan noformējuma ziņā. Katram diskam pa gabaliņam īstas plates.

“ Pilsoņi dusmojas uz vientulību,
Bet pilsoņi kļūdās.
Ja pūst cerība cietumā
Par dubultslepkavību,
Cilvēkam vajag vietu, kur pakārties.“

jurissimanovics.lv

facebook.com/Juris-Simanovičs-1705310523084965

p.s. visa CD tirāža jau esot izpirkta!

Tēma: Albumu apskatiMūzika

Komentāri (1)
Pievienot komentāru:
Serviceybm
Ievietots: 27.03.2017 (06:35)
Приветствую Вас дамы и господа! Наша компания занимается свыше 10 лет ремонтом и обслуживанием оргтехники в городе Минске.Основные направления и виды нашей деятельности: 1)Заправка и восстановление картриджей 2)Ремонт и сервис оргтехники 3)Ремонт и настройка компьютеров и ноутбуков 4)SEO продвижение сайтов 5)Разработка сайтов Всегда рады помочь Вам!С уважением,ЧУП ТЕХНОСЕРВИС ВИКТОРИЯ. заправка картриджа hp 12a q2612a ремонт мфу эпсон в минске качественный ремонт ноутбуков в минске алгоритм ремонта ноутбука ремонт принтеров и замена картриджей
###PAGEBROWSER ###ANSWERLIST###