Foto: Velga Vītola
Foto: Velga Vītola

Plastilīns un citi zvēri: saruna ar Valteru Vītolu
Aija Fedorova, radio NABA
29.10.2016

Sestdien, 29. oktobrī plkst. 18.00 raidījumā “Anotācija” viesosies mākslinieks Valters Vītols, kura filigrānie mākslas darbi top no plastilīna un atklāj stāstus par mītisko būtņu pasauli. Sarunā pievērsīsimies gan mākslinieka radošajām aktivitātēm, gan varēsim uzzināt viņa pārdomas par iedvesmu, Halovīna svētkiem un to, kā iekārtota pasaule.

Dalība vairākās izstādēs un mākslas projektos, aizraušanās ar kukaiņu kolekcionēšanu, interese par senām teikām un leģendām, vasaras nometnes "Pūķspārna vasaras skolas" izveide un vadīšana trīs gadu garumā, bet pāri visam prasme piešķirt bezformīgam plastilīna gabalam pārsteidzošu zvēru, mitoloģisku tēlu un būtņu izskatu. Starp citu, Valteram Vītolam, kura radošajā CV ierakstīts viss iepriekšminētais, ir 13 gadi. Jaunā mākslinieka galvenais darba materiāls ir plastilīns, kam nesen pievienojies vasks un propoliss. Raidījuma muzikālo noformējumu veidos Valtera izvēlēti skaņdarbi.

Valtera Vītola darbus var apskatīt viņa mājaslapā.

Raidījumu “Anotācija” vada Aija Fedorova un tas dzirdams radio NABA ēterā 95.8 FM vai interneta tiešraidē www.naba.lv

Tēma: Kultūra

Komentāri (1)
Pievienot komentāru:
HENRIETTA FERNANDO
Ievietots: 12.12.2016 (08:54)
Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums. Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta. Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)
###PAGEBROWSER ###ANSWERLIST###