Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Notiks diskusija par mūzikas žurnālistiku
Radio NABA
08.12.2016

Pirmdien, 12. decembrī plkst. 18.00 mūzikas klubā Nabaklab (Z.A. Meierovica 12) notiks radio NABA raidījuma “Vārnu laiks” ārpus ētera organizēta diskusija par mūzikas žurnālistiku Latvijā. Diskusijā piedalīsies pieredzējuši mūzikas žurnālisti, kā arī vairāku nozīmīgu Latvijas mediju pārstāvji. Ieeja pasākumā bez maksas.

Diskusijā piedalīsies: Uldis Rudaks (diena.lv), Jānis Žilde (tvnet.lv), Sandris Vanzovičs (nra.lv), Kaspars Zaviļeiskis (mūzikas PR aģentūra ParaPops), Reinis Graudiņš (alternative.lv), Nora Rieksta-Ķenģe (delfi.lv), kā arī Ēriks Saksons (Chaula TV).

Ar mainīgu intensitāti mūzikas nozarē iesaistīto starpā aktualizējas jautājums par mūzikas žurnālistiku un tās uzdevumiem. Kādi ir mūzikas žurnālistikas mērķi un ko no tās sagaida vai arī nesagaida mūziķi, koncertu apmeklētāji, ziņu portālu lasītāji? Vai mūzikas žurnālistu pārziņā ir aktualitāšu piefiksēšana, tās pārpublicējot, vai arī viņu pārziņā jābūt oriģināla satura radīšanai, mākot saskatīt mūziķu aktivitātēs noteiktas kopsakarības? Kāda ir mūzikas žurnālistikas specifika un ikdiena, kādus brīnumus uz ziņu portālu redakcijām sūta mūziķi un viņu menedžeri, kur tiek meklēta informācija, kāpēc to publicē vai nepublicē? Diskusijas ietvaros tiks pārrunāti šie, kā arī vairāki citi ar pasākuma tēmu saistīti aspekti.

Diskusijas sākums pl. 18.00. Paredzamais pasākuma ilgums ir 2 h. Ieeja bez maksas.

Sarunu cikls „Vārnu Laiks Nabaklab” ir izglītojoša radio NABA raidījuma „Vārnu Laiks” ārpus ētera aktivitāte, analizējot dažādus ar mūziku saistītus procesus. Turpinājumā šajā sarunu ciklā tiks apskatītas šādas tēmas: "Koncertu rīkotāju un apmeklētāju kultūra", “Mūzika un depresija”, “Dziļā Latvijas pagrīdes kultūra” u.c.

Tēma: Izglītība

Raidījums: Vārnu laiks

Komentāri (1)
Pievienot komentāru:
HENRIETTA FERNANDO
Ievietots: 12.12.2016 (08:55)
Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums. Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta. Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)
###PAGEBROWSER ###ANSWERLIST###