Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Dziedātāja UP laiž klajā jaunu dziesmu “One by one”
Radio NABA
12.01.2017

Dziedātāja UP, kas klausītājiem sevi pieteica 2013. gadā, ar savu debijas albumu SIREN, iegūstot arī Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvas Zelta Mikrofonu, pēc nelielas pauzes atsākusi radošo darbību un laiž klajā jaunu dziesmu “One by one”.

“One by one” ir stāsts par šķietami bezjēdzīgām mokām un destruktīvām cīņām, banālām sāpēm, kas, cituprāt, neesot tā vērtas, un uzvaru, kas gūta caur zaudējumiem. Vārdu un mūzikas autore - Agnese Upleja, aranžējis un ierakstījis: Kaspars Ansons, māsterējis Krišjānis Geidāns.

 

Dziesmu iespējams noklausīties:

Spotify ej.uz/kca8 vai

Soundcloud: soundcloud.com/soundsfromup/up-onebyone

UP (Agnese Upleja, 34 g.v.) dzimusi lidotāja izmēģinātāja un stjuartes ģimenē, Rīgā, taču laika gaitā ir saukusi par mājām gan Krieviju, gan Igauniju. Brīvi runā un lasa četrās valodās, kas nepastarpināti ļauj smelties iedvesmu atšķirīgās kultūrās. Visticamāk, tādēļ UP mūziku raksturo pretrunas: slāviska emocionālā intensitāte, ar ironiju piesātināta agresija un ziemeļnieciski atturīgs, dzidrs balss tembrs. Savukārt “One by one” tapusi, meklējot jaunas muzikālās nianses un iedvesmojoties no Amerikas rietumu kultūras.

“Tā ir oda vesternu robustajam goda kodeksam, Klinta Īstvuda varoņiem un mūždien viegli garlaikotām, pārgatavojušos augļu aromāta ieskautām, turīgu rančero meitām,” stāsta UP.

Par UP

Iepriekš darbojusies ģimenes biznesā un audzinājusi divus bērnus, bez kādas plašākas muzikālās izglītības, Agnese 30 gadu vecumā intensīvi pievēršas mūzikai, apmeklē vokālos pedagogus, lai jau gadu vēlāk izlaistu pirmo debijas albumu UP – Siren. Pirmais koncerts notiek Kaņepes Kultūras Centrā, pēc tam koncertē Klubos Depo un Nabaklab, kā arī Miera ielas Vasarsvētkos. 2015. gadā atsaucas radio NABA aicinājumam piedalīties oriģināldziesmu izlasē “Pretējības”, kurā mūziķi veido jaunu skanējumu piecpadsmit Aspazijas dzejoļiem. UP dziesma “Princese” nonāk Radio Nabas Topa augšgalā un to intensīvi atskaņo radio.

Papildu informācija:

www.facebook.com/soundsfromUP

soundcloud.com/soundsfromup

Tēma: Mūzika

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: