Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Sāk skanēt jauns, igauņu mūzikai veltīts raidījums “Estonauts”
Radio NABA
08.03.2017

Trešdien, 8. martā, savu pirmatskaņojumu piedzīvos Mārja Merivo-Parro veidotais raidījums “Estonauts”, kas vēstīs par Igaunijas aktuālo mūziku. Raidījums veidots īpaši Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA programmai.

Raidījumos “Estonauts” varēs iepazīties gan ar aktualitātēm Igaunijas alternatīvās mūzikas skatuvē, gan iepazīt arī pazīstamākus Igaunijas māksliniekus. Pirmajā raidījumā 8. martā plkst. 21.00 dzirdēsim ambientās elektronikas meistaru Jakob Juhkam, Tallinas hip hopa duetu Sammalhabe, "stoner rock" grupu Elephants From Neptune, folk dziedātāju Mari Jürjens no Tartu u.c. izpildītājus. Pagaidām raidījums skanēs reizi mēnesī, savukārt nākamais būs dzirdams jau 5. aprīlī.

Raidījumu “Estonauts” vadīs Mārja Merivo-Parro, veidojot audiālu tiltu starp Igauniju un Latviju. Mārja Merivo-Parro ir diplomēta vēsturniece, studējusi un pasniegusi lekcijas Latvijas Universitātē. Šobrīd Mārja ir atgriezusies savā dzimtenē Igaunijā, rada mūziku un vada raidījumus Igaunijas sabiedriskā radio programmā “Raadio 2”, tai skaitā iepazīstinot savus klausītājus ar Latvijas jaunāko mūziku.

Raidījuma sadaļa un arhīvs LSM portālā: naba.lsm.lv/lv/naba/raidjumi/estonauts

Raidījuma sadaļa Radio NABA lapā: naba.lv/raidijumi/estonauts

Radio NABA ir Latvijas Universitātes veidota programma, kas skan Latvijas Radio 6 kanālā FM 95,8, internetā naba.lv un naba.lsm.lv, kā arī mobilajās lietotnēs. Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā.

Tēma: Ziņas

Komentāri (1)
Pievienot komentāru:
###CAPTCHAINPUT###
HENRIETTA FERNANDO
Ievietots: 27.03.2017 (11:40)
Sveiki, Vai jūs meklējat cienījamu un akreditētā privāto aizdevumu uzņēmums, kas sniedz aizdevumus dzīves laikā iespēju. Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu veida ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevums, auto aizdevumu, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, investīciju aizdevumu, parādu konsolidācijai, un vairāk. Vai jums ir noraidījusi bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? Meklēt ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu nepatikšanas pagātnei. Mēs piedāvājam aizdevumu no 5000 eiro līdz 50.000.000 eiro pie ļoti aizdevumu procentu likmi 2%. Sazinieties ar mums šodien, izmantojot mūsu e-pastu tagad, un mēs būsim priecīgi, lai padarītu jūsu finanšu problēmas un pagātnē. Nav kredīta pārbaude vajadzīga, 100% garantēta. E-pasts mums: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)
###PAGEBROWSER ###ANSWERLIST###