Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Albuma apskats: Morālā Ateja "Morālā Ateja" (P3lican, 2017)
Jānis Jansons, radio NABA
19.09.2017

Skanīgs, parupjš pankroks, latviešu valodā, ar patiesu un pareizu attieksmi.

Mūsdienīga panku grupa, kas ieraksta albumu studijā - par skaņas kvalitāti nav jābaidās. Grupas bilde un sastāvs rāda, ka grupā apvienojušies mūziķi, kas jau spēlējuši, spēlē dāžādu stilu, kalumu, vecumu grupās.

Šī dažādo mūziķu kombinācija albumu tieši padara dažādu - nav vienādo, jau miljoniem reižu dzirdēto primitīvo ritmu katrā dziesmā, tie variē. Arī daudzbalsība.

Tas pats arī par tekstiem - vietām tie ir manāmi vienkārši, primitīvi, par neko, bet ir arī daži dziļāki, pat ja primitīvi, bet ar domu. Arī te uzreiz skaidrs, par ko domā, uztraucas jaunā (?) paaudze. Ja domā, protams. Ļoti kontrastē ar to pankroku, kas bija sen sen atpakaļ.

Protams, ka grupa zināma arī savu koncertu dēļ - kādā grupa noskaņojumā ir, tāds būs arī koncerts un skatuve pēc tam... Kā jau kārtīgam pankrokam pienākas.

Albumā ir pa hitam - "Pankūkas" , "Revolūcija" , "Planktons" , "Pret Karu" .

Patīkami, ka vienkāršajā albuma noformējumā ir iekļauti teksti, īpašs kompliments par zīmējumiem. Patīkami. Ar humora izjūtu viņiem viss ir labi, tāpēc pārlūkojiet diska grāmatiņu. Viņi aizgāja mierīgi, bet dzīvoja steigā.

Un pats lielākais prieks, ka albuma grāmatiņa ir uz mīkstāka papīra.

facebook.com/moralwc

moralwc.bandcamp.com/album/mor-l-ateja

Tēma: Albumu apskatiMūzika

Raidījums: Vēstures ķīlis

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: