Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Radio NABA ziņo par labo vēsti no planētas Yaputhma

04.10.2017

Šogad aprit 21. gads kopš Yaputhma Sound System "Rīgas Disco" albuma iznākšanas, un beidzot tas tiek izdots vinila plates formātā.

Jau šogad albums paradīsies veikalos, savukārt, jau šonedēļ Jersikas ielas vinila dienas ietvaros tiks prezentēts un izsolīts šī albuma pirmais testa kopiju  eksemplārs. Pie tam, tas nebūs vienkāršā baltā papīra aploksnē, bet ar skaistu pilnkrāsu vāku un ar speciālu noformējuma versiju, kas atšķirsies no plates pamatmetiena fināla dizaina. Un, protams, tas būs parakstīts un numurēts. Jāatzīmē arī tas, ka jaunais izdevums būs dubultais vinila  plašu komplekts ar papildus bonuss ierakstu. Prezentācija un izsole notiks ap 13:00. Pārdošanā būs arī citi testa kopijas eksemplāri, bet jau ar nedaudz mazāku ekskluzivitātes piedevu. Visi ienākumi tiks virzīti albuma izdošanas izmaksu segšanai. Visi interesenti aicināti  izmantot vienreizējo iespēju iegūt savā īpašumā šo ilgi gaidīto izdevumu.

Atsaucoties uz Radio NABA raidījumu vadītāja Ulda Rudaka sacīto, jau deviņdesmito gadu vidū Yaputhma Sound System bija mistiska parādība Latvijas mūzikā, un vēl jo vairāk tāda tā ir tagad, kad grupas sen vairs nav. Tiem, kuri grupu nav redzējuši koncertos, grūti pat noticēt, ka šī mūzika ir radusies Latvijā. Saglabājušies vairāki grupas koncertieraksti, bet albums Rīgas Disko ir vienīgais, kas ierakstīts studijā un ticis oficiāli izdots audiokasetē izdevniecībā Annemarie Records. Savukārt jaunais, uzlabotais albums dubultā vinila plašu formātā iznāks Nabamusic/ Melorec paspārnē.

Albuma digitālā versija pieejama un par brīvu lejupielādējama platformā Bandcamp yaputhma.bandcamp.com/album/rigas-disco

Mūzikas izdevniecība Nabamusic tika izveidota 2001. gadā kā viens no radio NABA projektiem.

Tēma: Naba MusicMūzika

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: