Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Studenta pieturā esošie un bijušie studentu līderi

Anete Enikova, "Studenta pietura"
10.12.2012.

Kas ir studentu līderi Latvijas Universitātē? Jaunieši, kas ir gatavi cīnieties par to, lai tiek ievērotas augstskolā studējošo intereses, organizēt pasākumus un radīt studentiem iespējas pilnvērtīgi izmantot studiju procesu. Kāds izskatīsies nākamais gads studentu dzīvē? Par to šodien Radio NABA raidījumā „Studenta pietura”.

Šodien studijā viesos jaunievēlētais LU Studentu padomes priekšsēdētājs Artis Ozoliņš un iepazīstinās klausītājus ar sevi, savām iecerēm un nākamā gada studentu organizāciju prioritātē.

Bet raidījuma otrajā daļā par to, kā atšķīrās studentu organizāciju darbība šodien no tās kāda tā bija pirms desmit gadiem. Kādas iespējas paver sociāli aktīvs dzīvesveids studiju laikā. Studijā viesosies bijušais LU Studentu padomes priekšsēdētājs un sociālā tīkla „Draugiem.lv” runasvīrs Jānis Palkavnieks.

Raidījuma vadītāju lomās: Anete Enikova un Reinis Lasmanis

Šodien raidījumā arī informācija par aktuālajiem notikumiem, lielākajām ballītēm un citas studentiem aktuālas ziņas. Kā arī raidījuma izskaņā iepazīstināsim ar kādu no jaunajām Latvijas Universitātes mūziķu grupām