Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Ieraksts►"Neredzamo" dzīvnieku fotogrāfe Džoanna Makartūra

Zootehnikums
26.01.2017.

28. janvārī 12.00 "Zootehnikumā" saruna ar dzīvniektiesību fotožurnālisti Džoannu Makartūru, kas dokumentē to dzīvnieku dzīvi, kurus parasti neredzam.

Raidījumā viesojas fotožurnāliste no Kanādas - Džoanna Makartūra (Jo-Anne McArthur), viena no pasaulē slavenākajām fotogrāfēm, kas pievēršas cilvēku un dzīvnieku saskarsmei. Sarunājamies par viņas pieredzi, iemūžinot ar dzīvniekiem notiekošo, par nesaskaņotu iekļūšanu dzīvnieku turēšanas vietās, par fotostāstu sociālo nozīmību, zoodārziem un humāno izglītību. Par viņu ir uzņemta dokumentālā filma "Ghosts in our Machine", kas Rīgā izrādīta nosaukumu "Neredzamie upuri", bet ar viņas projekta "We Animals" fotogrāfijām var iepazīties mājaslapā weanimals.org.

Kā ierasts, raidījumā dzirdēsiet arī par aktualitātēm Latvijā un pasaulē.
Klausies sestdien 28. janvārī plkst. 12.00!"Zootehnikums" ir radiožurnāls par dzīvniekiem, sabiedrību, zinātni un kūkām. Izklaidējoši, izglītojoši un neierasti par cilvēku un pārējo sugu attiecībām un vidi, uzturu, ētikas dilemmām, delfīniem armijā, siļķēm kažokā un kraukli vārtu staba galiņā. Raidījumu arhīvs ► skan šeit.