Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Rīgā uzstāsies industrial techno projekts Geistform (Spānija)

SKD
07.04.2017.

12.maijā Rīgas klubā DEPO pasākumu sērijas „Construct / Destruct” ietvaros uzstāsies spāņu industrial techno un rhythmic noise izpildītājs Geistform jeb Rafael Martinez Espinosa.

Geistform radās 2000.gadu sākumā, un kopš tā laika ar izdevniecību HANDS un Daft Records starpniecību ir publiskojis 6 albumus, kā arī pāris EP skaņuplates.

Projekta skanējumu var raksturot kā industrial, minimal techno un electro krustojumu, kur spēcīgas ritma struktūras mijas ar analogo elektronisko instrumentu skaņas tekstūrām un tembriem, un tam droši varētu piedēvēt arī raksturojumu ‘elektrisks’. Tembru izvēles ziņā tas ir radniecīgs trokšņainajiem elektroniskajiem minimālistiem Pan Sonic, Emptyset un izdevniecības Raster Noton māksliniekiem, bieži izmantojot arī tīrus elektroniskos toņus un troksni.

Geistform regulāri uzstājas lielākajos rietumu industrial mūzikas festivālos kā Maschinenfest, Elektroanschlag, Forms of Hands, un šobrīd ir droši uzskatāms par vienu no Eiropas augstvērtīgākajiem attiecīgā žanra ritmiskās mūzikas izpildītājiem.

Rafael ir arī ilglaicīgs beļģu elektroniskās mūzikas veterāna Dirk Ivens jeb Dive sadarbības partneris, un ir radījis mūziku Dive albumam “Behind The Sun”, kā arī drīzumā gaidāmajam “Underneath”.

Kopš 2010.gada Geistform ir arī electro mūzikas blakusprojekts Univac, kam iznākušas vairākas skaņuplates Bunker Records, New Flesh un Drop records paspārnē.

Šī būs otrā Geistform viesošanās Rīgā, iepriekšējai notiekot 2013.gadā industriālās mūzikas festivāla “Nakts Maiņa” ietvaros.

Vakara gaitā kluba gaisotni elektrizēs Gesta, Rulls un SKD.

Biļetes būs pieejamas kluba kasē, pasākuma dienā. Vairāk informācijas:

facebook.com/events/282163415554351