Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Eksperiments: Linda Falzenberga

Katrīna Cinberga, Ketija Riteniece
10.10.2012.

39.kabineta eksperimenta trešā dalībniece ir 21 gadu vecā Latvijas Universitātes Vides zinātnes studente Linda Felzenberga, studē 3.kursā. Viņa ir tā, kura sevi nekādā gadījumā nevar iedomāties sēžot ilgstoši birojā. Darbam ir jābūt aktīvam un saistītam ar dabu.

Ja neizdosies atrast algotu darbu vides zinātņu nozarē, Linda ir gatava pieņemt arī prakses piedāvājumus. Linda uzskata, ka noteikti būs jāiegūst arī maģistra grāds, lai varētu atrast labu darbu savā sfērā.

Savu CV un motivācijas vēstules Linda lielākoties nosūtīju uz dažādiem projektiem un organizācijām - „Zaļā josta”, „Latvijas dabas fonds”, „Vides skola”, Latvijas vides investīciju fonds” u.c.

Arī Lindas CV un motivācijas vēstules izvērtēja personāla atlases speciāliste Ilze Boitmane no „I-work Latvia”. Ja Linda vēlētos mēģināt atrast dabu kādā valsts iestādē, Ilze iesaka CV veidot pēc EuroPass parauga vai arī pēc konkrētās valsts iestādes prasībām. Šajā gadījumā Linda varētu mēģināt sūtīt CV uz Vides ministriju, ko Ilze pat iesaka. Vēl speciāliste norāda, ka ir jābūt uzmanīgiem ar to, ko norāda kā vaļaspriekus, jo tas var ietekmēt darba devēja izvēli. Tie ir personiskas dabas jautājumi un tos var arī neminēt.