Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Eksperiments: Inita Jansone

Katrīna Cinberga, Ketija Riteniece
09.10.2012.

Inita Jansone ir 20 gadus veca Rīgas Stradiņa universitātes multimediju 1. kursa studente, kurai ļoti interesē mūzika un kino. Mērķis ir kļūt par režisori. Inita iestājās RSU, jo netika Ņujorkas, Londonas un Tallinas Universitātēs, lai apgūtu režijas mākslu. Bet tas nav laupījis viņas entuziasmu mēģināt atkal nākošgad, šī gada laikā uzkrājot nepieciešamo pieredzi. Lielās aizņemtības un specifiskās nozares dēļ, 39.kabinets palīdzēs Initai atrast labāko prakses vietu.

Inita jau pirms 39. kabineta eksperimenta bija aizsūtījusi vairāk kā 20 pieteikumus kino studijām, izsakot vēlmi piedalīties darbā pie filmu veidošanas. Inita uzskata, ka režija tā nozare, kurā darbs no 9.00 rītā līdz 17.00 vakarā būtu vairāk nekā utopiski.

Inita savu CV un pieteikuma vēstules aizsūtīja uz trim ar režiju saistītām vietām – Dailes teātrim, Rīgas Kinostudijai un Cinevilla Studio. 

Arī Initas CV un motivācijas vēstules izvērtēja personāla atlases speciāliste Ilze Boitmane no „I-work Latvia”. Viņa uzskata, ka ja Inita mēģina startēt radošā sfērā, arī viņas CV un motivācijas vēstulēm ir jābūt tādām. Kā arī jābūt ambiciozākiem. Līdzīgā kā Artūram, arī Initai būtu skaidri jānorāda savas vēlmes un mērķi, nevis jāuztraucas par to, vai būs kādam apgrūtinājums.