Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Top 25/LV Top 10 jaunumi (10/02/2017)

Atis Žagars
14.02.2017.

Noklausies pagājušās nedēļas Radio Naba Top jaunumus no Blanck Mass, Snail Mail un The Magnetic Fields.

Pagājušajā nedēļā notika līdera maiņa abos Radio Naba topos. Latviešu mūzikas Top 10 pirmajā vietā atgriezās Sniedze Prauliņa, atbīdot uz 2.vietu Gati Ziemu ar Karalisko Dekadenci. Savukārt Top 25 pirmo vietu, nomainot Nine Inch Nails singlu “Burning Bright (Field on Fire)” no decembrī izdotā EP, ieņēma Slowdive atgriešanās singls “Star Roving”.

Zemāk noklausies 3 jaunumus, kas tika prezentēti šīs nedēļas topam.

 

Blanck Mass – Silent Treatment

Bendžamins Džons Pauerss jeb viena puse no dueta Fuck Buttons pavisam drīz laidīs klajā savu trešo solo ierakstu zem segvārda Blanck Mass. Jau iepriekš dzirdējām gaidāmās plates pirmo singlu “Please”, kam tagad seko mazliet meditatīvākais skumjo deju skaņdarbs “Silent Treatment”.

 

The Magnetic Fields – '83 Foxx and I

Stīvena Merita kūrētais amerikāņu kolektīvs The Magnetic Fields pēc piecu gadu pauzes martā atgriezīsies ar jaunu, pēc skaita vienpadsmito ierakstu. Tas būs visai unikāls darbs nevis tāpēc, ka sastāvēs no piecām daļām un tajā kopā būs piecdesmit kompozīciju, bet tāpēc ka katra no šīm 50 dziesmām būs stāsts par vienu no 50 Merita dzīves gadiem.

Jaunākais singls, kā jau to norāda nosaukums, būs iekļauts trešajā daļā un atsauksies uz 1983.gadu. “Foxx and I / Backstage at Kentucky ball / Not like rockstars and all / Why would we want to leave?” dziesmas beigu daļā savu pirms-mūziķa karjeru atminas Merits.

 

Snail Mail – Thinning

Baltimoras jaunais trio Snail Mail pērnā gada vasarā izdeva savu debijas EP “Habit”, kurā bija atrodama arī dziesma “Thinning”. Pateicoties nupat publiskotajam videoklipam un tam sekojošām publikācijām teju visos lielākajos ASV mūzikas medijos, gabals ir ieguvis otro (pirmo?) elpu.

 

Par Top 25 un/vai LV Top 10 dziesmām var balsot šeit.

http://www.naba.lv/topi/top-25/

http://www.naba.lv/topi/top-10-lv/