Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Rīgā uzstāsies industrial techno projekts Blush Response (Ņujorka - Berlīne)

Radio NABA
31.01.2017.

25. februārī Rīgas klubā DEPO industrial un techno mūzikai veltītās pasākumu sērijas „Construct / Destruct” ietvaros uzstāsies šobrīd Berlīnē bāzētais projekts Blush Response, kā autors Joey Blush līdzās solo darbībai savulaik producējis elektronisko pavadījumu arī grupām Fear Factory, Scar The Martyr, kā arī Rhys Fulber un Cristian Castro.

Pēc pāris relīzēm Daniel Myer (Haujobb) izdevniecībā Basic Unit Productions, tobrīd vēl industrial rock stilistikā spēlējošais Blush Response pakāpeniski sāka transformēt savu skanējumu, pievēršoties agresīvākām un minimālākām instrumentālajām formām, kurās apvienoja techno, EBM un rhythmic noise mūzikas elementus, līdz palēnām tika izskaustas arī liriskās vokāla partijas. Autora apsēstība ar elektroniskās mūzika aprīkojumu un modulārās sintēzes iespējām eksperimentos un improvizācijā izmainīja viņa pieeju gan studijas darbam, gan dzīvajam izpildījumam, savā daiļradē turpmāk liekot uzsvaru uz ne-automatizētam reālā laika skaņu manipulācijām, tādējādi ik koncertam tiekot patiesi izpildītam ‘dzīvajā’.

Turpmākie Blush Response izdevumi jau sekoja vinila un CD formātos Aufnahme+Wiergabe, Ant-Zen, Total Black un nupat arī kulta techno leibla Sonic Groove paspārnē. Projekts ir arī ļoti pieprasīts koncertdarbībā, uzstājoties teju katru nedēļas nogali, tostarp festivālos Maschinenfest, Forms of Hands, Unpolished, klubā Tresor un citviet, jo ir iecienīts gan post-industrial, gan techno mūzikas cienītāju lokā.

Jāpiebilst, ka Joey Blush arī šobrīd līdzās solo gaitām aktīvi sadarbojas ar citiem mūziķiem, piemēram, Ontal (Impulse Controls), SΛRIN (Konkurs) un AVM (Huren)

Vakara gaitā kluba gaisotni elektrizēs Gesta, Alise Esila un SKD.

Biļetes būs pieejamas kluba kasē, pasākuma dienā. Vairāk informācijas:

facebook.com/events/582498181944696