Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Piektdien, 03.02., Histērijā WestBam leģenda


01.02.2017.

Smagās elektroniskās mūzikas raidījumā Histērija, piektdien, 3.februārī, 22:00 iepazīsimies ar elektroniskās deju mūzikas, DJ mākslas un rave kultūras pionieri, dzīvo leģendu WestBam. Gaidot viņa viesošanos Rīgā, koncertzālē "Studio69", 2017.gada 11.februārī.

WestBam (Maximilian Lenz) pienesums elektroniskās mūzikas attīstībā Eiropā un pasaulē, nemaz nerunājot par viņa tēvzemes- Vācijas skatuvi, nav pat īsti novērtējams. Viņa sasniegumi nenoliedzami ir leģendāri un tamdēļ droši šo personību var un vajag dēvēt par elektroniskās mūzikas pionieri. Lai arī šobrīd viņa vārds vairs nav bieži sastopams mūzikas topos, bija laiks kad bez šī vīra skaņdarbiem neizpalika neviens rave kultūras pasākums.

WestBam saikne ar Latviju arī ir īpašs stāsts. Gandrīz katram ir pazīstams Roberta Gobziņa senais deju hīts "Aka, aka" kura mūzika ir WestBam skaņdarbs. Autors gan ir Klaus Jankuhn, kas ir zināms kā WestBam sadarbības partneris un producents daudzu gadu gadu garumā. Kā arī nevar nepieminēt Induli Bilzēnu, WestBam skolotāju un vīru kas tieši saistīts ar Eastbam - Aka, aka projekta sākšanos, kā arī personu, kas stāvējis klāt un piedalījies gan WestBam, gan vispār elektroniskās mūzikas attīstībā Latvijā un Vācijā.

Raidījumā klausīsimies WestBam skaņu materiālus.

Raidījuma Histērija arhīvs: http://naba.lsm.lv/lv/naba/raidjumi/histerija/