Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Jauns raidījums "Metāla pasaules hronikas"

Radio NABA
01.08.2012.

No augusta Radio NABA ēterā katru ceturtdienu no plkst. 23.00 līdz pusnaktij skan jauns raidījums "Metāla pasaules hronikas".

Raidījums „Metāla pasaules hronikas” (turpmāk „M.P.H.”) ir raidījums, kas iepazīstina ar heavy metal/hard rock kultūru un tās aktualitātēm gan Latvijas, gan pasaules ietvaros, veidojot informatīvus sižetus par metālmūzikas kultūru gan dažādu pasaules valstu ietvaros, gan pievēršoties dažādu šīs mūzikas žanru un subžanru attīstībai, gan pievēršoties atsevišķu izpildītāju/grupu darbībai, apskatot un izvērtējot to sniegumu gan žanra, gan vispārējās mūzikas pasaules ietvaros.
„M.P.H.” ietvaros ir paredzēts sniegt informāciju par metālmūziku un tās niansēm, kā arī spektrālo daudzveidību. Tāpat ir paredzēts iekļaut gan muzikālā materiāla atskaņošanu, kā arī gan dzīvās (ar mūziķiem studijā), gan ierakstītās intervijas un (iespēju robežās) dzīvo uzstāšanos radiostudijā.

Raidījuma vadītāji:
Ivars Tālkalns (raidījumā „Profesionālais Riebeklis Venoms”).
Šobrīd paša dibinātās biedrības „Mundus Sonorum” ietvaros veido pamatu plašam mūzikas informācijas plašsaziņas līdzekļu blokam. Ir raidījuma idejas un koncepcijas autors.
Krišjānis Krūmiņš (raidījumā „Maniakālais Krišjānis”).
Ar muzicēšanu un dažāda muzikālā materiāla ekspertīzi nodarbojas nu jau vairāk kā 15 gadus. Pašmācības ceļā ir apguvis profesionālu ģitārspēli dažādu mūzikas žanru ietvaros. Spēlējis vairākās metāla grupās no kurām zināmākās: „TABESTIC ENTERON” un „MALDUGUNS”. Ir arī agrāk sadarbojies ar I. Tālkalnu dažādos projektos.