Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Izdevniecība "Neputns" un radio NABA piedāvā: Janis Rozentāls dubultā

Aija Fedorova, radio NABA
30.03.2017.

Radio NABA sadarbībā ar izdevniecību "Neputns" piedāvā īpašu akciju Jaņa Rozentāla daiļrades cienītājiem: no šodienas, 30. marta, iegādājoties Jaņa Rozentāla monogrāfisko albumu "Neputna" galerijā (Rīgā, Tērbatas 49/51), pirmie piecdesmit pircēji dāvanā bez maksas saņems mūsu veidoto oriģināldziesmu izlasi “Janis Rozentāls. Bez vārdiem” (2017).

Mākslinieka Jaņa Rozentāla 150. jubilejas gadā tika īstenota virkne vērienīgu pētniecisku un mākslinieka daiļradi popularizējošu projektu. To skaitā ietilpst arī radio NABA un izdevniecības NABAMUSIC/ Melo records veidotā instrumentālo skaņdarbu izlase "Janis Rozentāls. Bez vārdiem", kā arī nupat klajā nākušais izdevniecības "Neputns" monogrāfiskais albums "Janis Rozentāls".

No šodienas, 30. marta, iegādājoties Jaņa Rozentāla monogrāfisko albumu "Neputna" galerijā (Rīgā, Tērbatas 49/51), pirmie piecdesmit pircēji dāvanā bez maksas saņems mūsu veidoto oriģināldziesmu izlasi “Janis Rozentāls. Bez vārdiem” (2017). Akcija norisinās tikai izdevniecības "Neputns" galerijā, piedāvājums ir spēkā pirmajiem piecdesmit monogrāfiskā albuma pircējiem.

Māksliniekam Janim Rozentālam veltītajā albumā iekļauta plaša mākslas darbu izlase, ko papildina unikāls fotogrāfiju klāsts, lielākā daļa no tām līdz šim nav bijusi publicēta. Rakstu daļā aplūkota mākslinieka daiļrade un personība, attiecības ar fotogrāfiju, mākslinieka ieguldījums sakrālajā mākslā un latviešu grāmatu mākslā. Albuma trešajā daļā atmiņās par Jani Rozentālu dalās viņa laikabiedri. Izdevumu papildina Jaņa Rozentāla nozīmīgākie dzīves dati, izstāžu saraksts, attēlu saraksts, bibliogrāfija, personu rādītājs, kā arī pilns tekstu tulkojums angļu valodā. Apjomīgā monogrāfiskā albuma veidošanā piedalījās Latvijas Nacionālais mākslas muzejs un Rakstniecības un mūzikas muzejs.