Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

WORKOUT: Philipp Gorbachev

Workout
10.05.2018.

Piektdien, 11. maijā kluba ONE ONE jaunajās pagrabstāva telpās ONENDERGROUND Šarlotes ielā 18a (Ieeja no Briāna ielas) notiks elektroniskās deju mūzikas pasākums WORKOUT.

Pasākuma galvenais viesis ir mākslinieks Philipp Gorbachev, kurš uzstāsies ar sava albuma “Unlock The Box” dzīvo elektronisko priekšnesumu. Mākslinieks atpazīstamību guvis pēc pārcelšanās no Maskavas uz Berlīni, kur ātri vien atrada savu vietu izdevniecībā Cómeme, kur izdeva savas pirmās plates “In The Delta”, “Hero Of Tomorrow” un “Silver Album”. Taču drīz vien ķērās pie savas izdevniecības PG Tune izveidošanas, kur iznācis arī jaunākais albums “Unlock The Box”. Mākslinieka filozofija un izdevniecības PG Tune mērķis ir parādīt pasaulei mūziku no Krievijas. Philipp Gorbachev neaizmirst savas saknes, to pierāda viņa regulārie DJ seti un dzīvie priekšnesumi, kā arī cieša sadarbība ar Maskavā ietekmīgāko elektroniskās mūzikas kopienu ARMA17.

Pasākumu papildinās DJ sets no Rīgas tehno leģendas Gesta un pasākuma kuratori – 91kidz (E:91 un TRASHY KID). Pasākuma sērija radīta ar mērķi pievērst uzmanību brīvībai un vienotībai uz deju grīdas, bez jebkādiem aizspriedumiem, laikmetīgas elektroniskās deju mūzikas pavadībā. Pasākumu atbalsta enerģijas dzēriens XL Energy un profesionāla skatuves tehnika PRO 1.

Biļetes pieejamas Resident Advisor: https://www.residentadvisor.net/events/1101633

Pasākums Facebook: https://www.facebook.com/events/188635581758700/

Philipp Gorbachev Boiler Room Moscow Live: https://youtu.be/xLplcOW6ozM

Philipp Gorbachev - 5th New Century ft. Polina: https://youtu.be/EJ3C-Jgo-rI