Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

1. decembrī Radio NABA sāk savas 16. dzimšanas dienas svinību maratonu

Radio NABA
29.11.2018.

Jau šajā nedēļas nogalē, 1. decembrī, Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes Radio NABA ar krāšņu un muzikālu tiešraides programmu atklās savas 16. dzimšanas dienas svinības. Svētku ēteru visas dienas garumā veidos jau par tradīciju kļuvušās dzīvās mūzikas sesijas Latvijas neatkarīgo mūziķu izpildījumā un sarunas ar dzimšanas dienas svinību viesiem. Tāpat šajā dienā tiks paziņoti Radio NABA fotokonkursa “16x16” uzvarētāji, kuru darbi piedalīsies ceļojošajā fotoizstādē.

Svinību dienas rītu ievadīs Radio NABA ceļojošās fotoizstādes “16x16” virtuālā atklāšana. Šī gada fotokonkursā Radio NABA aicināja ikvienu radoši domājošo izpausties par tēmu “Sakari”. Klausītāji tiks iepazīstināti ar 25 konkursa žūrijas izvēlētajiem darbiem, kuri decembrī dosies ceļojošajā izstādē, un tos varēs  apskatīt un sniegt savu vērtējumu arī Latvijas Sabiedrisko mediju portālā LSM.lv. Studijā viesosies arī Latvijas Universitātes rektors prof. Indriķis Muižnieks un Latvijas Radio valdes locekle programmas attīstības jautājumos Sanita Dika-Bokmeldere.

Dzimšanas dienas svinības Radio NABA ēterā turpinās dzīvās mūzikas koncertprogramma. Ar muzikāliem pārsteigumiem studijā pie Radio NABA personībām un mūzikas instruktoriem viesosies Latvijas neatkarīgās mūzikas grupas, mūziķi un mākslinieku apvienības: “Cellar Cat”, Reinis Kapteinis, Artūrs Punte un Linda Leimane (apvienība “Orbīta”), Evija Vēbere, “aPēdājs”, “NeimoM”, “Daba San” un Sniedze Prauliņa. Visā pasaulē šo notikumu varēs redzēt arī video tiešraidē interneta vietnēs naba.lv, lu.lv, daļa koncertprogrammas tiks translēta arī vietnē facebook.com. Ētera programmu veidos – Aldis Blicsons (“Ej Apskrieties!”), Aija Fedorova (“Zinātnes vārdā”), Anete Enikova (“KŪL: Kultūras ūnijas laiks”), Klāvs Lauls (“Ožamais spirts”), Herta (“Bron-hīts”), Raimonds Ķirķis (“Bron-hīts”), Ieva Nagliņa (“Subjektīvie mērījumi”), Atis Žagars (“Mūzikas sirds”) un “Nabarīts” rīta programmas vadītāji. Neiztrūkstoši svētku ēteru papildinās konkursi, sarunas, īpaši sveicieni un pārsteigumi.

Svētku kulminācijas pasākums gaidāms trešdien, 5. decembrī, Lielajā ģildē, kur norisināsies atmosfērīgs un jaudīgs Radio NABA lielkoncerts ar “Sonntags Legion”, “Amorālās psihozes” un Sniedzes Prauliņas uzstāšanos. Par dejām rūpēsies Radio NABA DJ un mūzikas instruktori. Biļetes nopērkamas ticketshop.lv

Radio NABA aicina visas dienas garumā sekot līdzi informācijai un aktivitātēm sociālajos tīklos, kā arī klausīties svētku programmu – tās veidotāji būs parūpējušies arī par īpašiem konkursiem un aktivitātēm. Seko līdzi: @radionaba un #NABAsvin

Radio NABA 1. decembra svētku ētera programma

Plkst.

Norise/ koncerts

Vadītāji – instruktori/ raidījumi

10.00 - 13.00

Svētku atklāšana un virtuālās Radio NABA foto izstādes atvēršana. Studijā viesi un uzvarētāji.

Aija Fedorova/ Zinātnes vārdā

Aldis Blicsons/ Ej Apskrieties!

13.00 - 21.00

Koncertprogramma studijā

 

13.00

Cellar Cat

Anete Enikova/ KŪL

Klāvs Lauls/ Ožamais Spirts

14.00

Reinis Kapteinis

15.00

Rvīns Varde ar stāsta “Bērnība” lasījumu

Artūrs Punte un Linda Leimane

Herta/ Bron-hīts

Raimonds Ķirķis/ Bron-hīts

16.00

Evija Vēbere

17.00

NeimoM

Ieva Nagliņa/ Subjektīvie mērījumi

Atis Žagars/ Mūzikas sirds

18.00

aPēdājs

19.00

Daba San

Vicis, Reinis, Uldis un Artūrs Laime/ NABARĪTS

20.00

Sniedze Prauliņa