Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Seksuālā sintīpopa trio The Bubble Gum ExpLOTION aicina uz debijas albuma atklāšanas svētkiem

Radio NABA
10.12.2018.

Piektdien, 14. decembrī, bārā “Aleponija” seksuālā sintīpopa trio The Bubble Gum ExpLOTION kopā ar draugiem – Labais Dāma un Multilux, prezentēs savu debijas albumu – “SeXpLOTION”. Albumu piedāvā NABA MUSIC.

Ekstravagantā sintīpopa trio The Bubble Gum expLOTION brīvdomības, seksa un nepieradinātas erotikas caurstrāvotā debijas albuma “SeXpLOTION” prezentācijas koncerts gaidāms kā hipnotiskiem ritmiem piepildīta mežonīga performance, to ievadīs eksperimentālais mūziķis Labais Dāma, kuram sekos The Bubble Gum expLOTION muzikālā performance, bet nakti noslēgts Multilux - mūziķa Emīla Dreiblata elektroniskās mūzikas projekts.

Albumā apkopotas 11 seksuālās enerģijas caurstrāvotas kompozīcijas, t.sk. “Es būšu Tavs vergs”, “Saldējums”, “Limonāde”, kā arī apvienības jaunākais singls “Seksuālā būtne”, kas kā jaunums debitē arī Radio NABA LV Top10 un ir pieejams vietnē soundcloud.

The Bubble Gum expLOTION trio veido dziesminieks Imants Daksis, elektroniskās mūzikas mākslinieks un producents Mr. Myster (Matīss Runtulis) un Anna Kalnaa,  kurai albuma ierakstā pievienojušās vēl sešas dažādu balsu īpašniecies (Līva Kolmane, Elza Rozentāle, Ulrika Skakovska, Gabriella Spadafora, Daniela Vetra un Lāsma Viļumsone). Katra grupas uzstāšanās ir ar hipnotiskiem ritmiem piepildīta mežonīga performance, kuru ir vērts nepalaist garām.

Ieeja albuma prezentācijas pasākumā no 18+, pasākums pieaugušiem jauniešiem.