Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Elektroniskās mūzikas festivāls Into the Valley šogad norisināsies Igaunijā

Into the Valley
12.06.2017.

Šogad no 29. jūnija līdz 1. jūlijam eksotiskajā Rummu karjerā Igaunijā pirmo reizi norisināsies elektroniskajai mūzikai veltīts festivāls Into the Valley, kopā pulcējot 69 māksliniekus, no kuriem ievērojamākie - Jeff Mills, Nina Kraviz, Helena Hauff, Ricardo Villalobos, Hessle Audio, The Black Madonna, Marcel Dettman un citi. Festivāla mākslas programmā savukārt iekļauta arī latviešu māksliniece Ieva Balode.

Pagājušā gada oktobrī, kad otrais Into the Valley festivāls bija realizējis ieceri, festivālu organizatoru grupa Music Goes Further lēma, ka tam no viena festivāla jākļūst par festivālu sēriju. Festivāls Into The Valley tika pārcelts no Rättvik Zviedrijā uz Rummu karjeru Igaunijā, vēlāk 2017. gadā tam sekos festivāls Into the Factory Zviedrijā un 2018. gada janvārī, Labās Cerības pilī Dienvidāfrikā notiks festivāls Into the Castle. Organizatori uzsver septiņus pamatprincipus, uz kuriem balstīti viņu organizētie pasākumi  - unikālas atrašanās vietas, lieliska elektroniskā mūzika, jaunākās tehnoloģijas, inovatīva māksla, ēdiena un bāru arhitektūra, holistiska apziņa un sociāla vienlīdzība. Pēc diviem lieliskiem Into The Valley festivāliem kaļķakmens karjerā Dalhallā, Zviedrijā, nākamais solis bija radīt ko iespaidīgāku un vērienīgāku. Music Goes Further organizatori, sastopoties ar Rättvik mežu ierobežojumiem, bija spiesti meklēt piemērotāku vietu pasākuma norisei, un nolēma to darīt Rummu karjerā Igaunijā. Tur ir vairāk vietas - tas ļauj būvēt vairākas skatuves un uzņemt vairāk viesu, kā arī kristāldzidrs ezers ar pludmali, kur veldzēties festivāla apmeklētājiem. Pamestā cietuma teritorija, kas ieskauj festivāla norises vietu, rada mistisku un nepieradinātu auru. Telšu pilsētiņa ārpus festivāla teritorijas ir milzīga un vietas pietiks visiem.

“Kad es pirmo reizi ieraudzīju Rummu karjeru, man uzreiz tapa skaidrs kādus māksliniekus vēlos šeit redzēt un dzirdēt. Lai festivāla pieredze būtu, cik vien iespējams krāšņa, ir ļoti svarīgi saskaņot mūzikas radītās sajūtas ar apkārtējo vidi un, man šķiet, ka ar šādiem māksliniekiem mums tas patiešām ir izdevies. Ikkatram, kurš vēlas dejot pie house mūzikas mirdzoša ūdens tuvumā, pie Detroitas, britu vai tumšākām vācu tehno skaņām, būs iespēja piemeklēt savām vēlmēm atbilstošāko skatuvi. Neviens nebūs vīlies.” saka Matiass Hunds, viens no festivāla rīkotājiem. Into The Valley notiks no 29. jūnija līdz 1. jūlijam Rummu karjerā, 45 minūšu gara brauciena attālumā no Tallinas. Informāciju par telšu vietām un viesnīcām meklējiet mūsu mājas lapā.

Into The Valley mākslinieki

Abelle, Afriqua, Andrey Zots, Anna Hanna, Answer Code Request, Antal, Anthea, Avalon Emerson, Axel Boman, Bella Sarris, Bjarki, Black Madonna, Cassy, Cobblestone Jazz (live), Craig Richards, Dana Ruh, Dasha Redkina, Dixon, Dj Stingray, Dyed Soundorom, Eli Verveine, Ellen Vene, Emma Valtonen, Fernando Costantini, Francesco del Garda, Function,  George FitzGerald, Haidl & Lindstrøm. Helena Hauff, Hessle Audio (Ufo/Pearson/Pangaea), Honey Dijon, Hunee Janina, Jeff Mills, Jennifer Cardini, Kask, Katerina, Kerri Chandler, Kim Ann Foxman, KiNK featuring Rachel Row (live), Maayan Nidam, Marcel Dettmann, Margaret Dygas, Midland, Momo Trosman, Nastia Nikolajev, Nina Kraviz, Olga Korol, Oshana (live), Praslesh, Rebolledo, Recondite (live), Regis, Renaat, R&S, Rhadoo, Ricardo Villalobos, Rødhåd, Sailor & I (live), Saoirse, Sassy J, Scuba, Sonja Moonear, Stockholm Murder Girls, Vlada, Ø [Phase] (live)

Par organizatoriem: Igaunijā festivālu piedāvā Music Goes Further grupa, kas ir bāzēta Stokholmā, Zviedrijā. Music Goes Further organizē vēl divus festivālus - Into The Factory (Stokholma, Zviedrija) un Into The Castle (Keiptauna, Dienvidāfrika). Līdz 2019. gadam ir paredzēts izveidot sešus jaunus festivālus.

Tikai līdz 23. jūnijam Baltijas valstu iedzīvotājiem ir iespējams iegādāties festivāla biļeti ar 20 % atlaidi: www.ej.uz/IntoTheValley; biļete būs derīga ieejai festivālā tikai kopā ar pilsonību apliecinošu dokumentu.

Pilns grafiks: http://musicgoesfurther.com/festival/into-the-valley/time-schedule

musicgoesfurther.com/festival/into-the-valley

facebook.com/intothevalleyfestival

vk.com/intothevalley