Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Vasaras dekonstrukcijas baļļuks: BALOŽU PILNI PAGALMI, PND, ZIG ZAG
Nabaklab
30.05.2017

Piektdien, 2. jūnijā, mūzikas klubā “NABAKLAB” norisināsies sezonas pēdējais koncerts, kurā varēs dzirdēt tādas muzikālās apvienības kā “Baložu pilni pagalmi”, “PND”, “Zig Zag”, kā arī DJ Dambi. Koncertprogrammas sākums plkst. 21.00, to atklās “Baložu pilni pagalmi”, kas šajā vakarā svinēs sava jaunākā albuma “Visi savējie” atvēršanas svētkus.

“Visi savējie” ir grupas vienpadsmitais albums, to izdod izdevniecība „Naba Music”. Grupa “Baložu pilni pagalmi” ir 1994. gadā Rīgā dibināta grupa. Tās līderis, kā arī mūzikas un lielākās daļas tekstu autors ir Māris Šverns. Jauno albumu varēs iegādāties pasākuma norises vietā, internetā balozupilnipagalmi.bandcamp.<wbr />com, kā arī mūzikas veikalos „Randoms” un „Upe”.

PND var pamatoti dēvēt par vienu no ievērojamākajām Latvijas pankroka grupām, kas uzstājās koncertos jau 21.gadsimta sākumā līdzās tādām grupām kā „Inokentijs Mārpls”, „Pest of a Child”, „One Voice”, „Non Skid” un citiem. Tālajā 1998. gadā pietika tikai ar ideju un vēlēšanos par spēlēšanu grupā, pārējais nāca pēc tam. Kā PND paši saka - vairs nav troksnis, bet ir mūzika! Šajā vakarā būs dzirdami muzikālās apvienības lielākie hiti, kā arī gatavojoties jaunajam albumam, sagaidāmi jauni muzikāli pārsteigumi. Līdz šim vienīgo PND albumu “Kas tas ir PND” 2008. gadā arī izdeva “Naba Music”.   

Grupa ZIG ZAG darbību uzsāka 1986. gadā kā jaunā viļņa un pankroka grupa. Tajā laikā tapa klasiskie hiti “Signe Melo”, “Problēmas” un “Ārprāc”. Laikam ejot, sastāvam mainoties, grupas skanējums ir tuvāks alternatīvajam rokam. Grupas diskogrāfiju veido 5 albumi, jaunākais – “Ēzelītis Iā” – izdots 2016.gadā „Naba Music” paspārnē.

Vakara gaitā uzstāsies arī DJ Dambis, grupas „Inokentijs Mārpls” līderis un radio NABA Latvijas mūzikas raidījuma „Bitīt matos” ilggadējs vadītājs.

* Baložu Pilni Pagalmi albuma "Visi savējie" atvēršana
* PND
* ZIG ZAG
* DJ Dambis

Dejas un prieki līdz rīta gaismām.

Ieeja: iegādājoties biļetes uz BPP albuma atklāšanas koncertu ticketshop.lv - 3.00 EUR
pie ieejas: 5.00 EUR

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: