Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

 

Raidījumu ierakstu arhīvs: www.sturmmandat.com/radio/absolutais-minors

     

01. KASPARS ROLŠTEINS - Regnbeat

02. KASPARS ROLŠTEINS - a aa aaah

03. KASPARS ROLŠTEINS - OI Nr.2

04. KASPARS ROLŠTEINS - Demo izrādei "Dēmons", 4. aina

05. PAVISAM NEZINĀMA LABORATORIJA - Neaizmirstiet apmeklet zobārstu | 1990 Pavisam nezināma izlase

06. PAVISAM NEZINĀMA LABORATORIJA - Renata | 1990 Pavisam nezināma izlase

07. PAVISAM NEZINĀMA LABORATORIJA - Kā klājas taviem robežsargiem | 1990 Pavisam nezināma izlase

08. HARDIJS LEDIŅŠ UN KASPARS ROLŠTEINS - Maršruts nr.20 | Entire demo of "Rolstein on the Beach" (1993​-​97)

09. SLAVA / ROLŠTEINS - Pasaka par indi | 1996 Šūpoles

 

Kaspars muzicēt uzsāka 1986.gados Sabilē, spēlējot minimālā sint-popa grupā „Pavisam nezināma laboratorija” kopā ar Māri Žigatu. Astoņdesmito gadu beigās sadraudzējās ar Ingu Baušķenieku, un no viņa iemācījās līmēt un montēt magnētiskās lentas. Tā tapa „P.N.L.” pirmais albums ”Ziema. Miegs. Ledus.”, kurā iekļautas dziesmas, kas ierakstītas periodā no 1986. līdz 1988. gadam. Tikai līdz ar pirmo lenti arī radās grupas nosaukums, jo iepriekš abiem dalībniekiem tas nav šķitis svarīgs. 1990. gadā tiek izlaists otrs skaņdarbu apkopojums ”Pavisam nezināma izlase”.
1990. gadu sākumā Kaspars uzsāka sadarbību ar „Dzelteno Pastnieku” Viesturu Slavu, ar ko laika gaitā radīja un publiskoja divus albumus - „Šūpoles” (1996) un „Opening Night” (2008). 
Kasparam bija arī ilgstoša draudzība un radošā sadarbība ar Hardiju Lediņu. Kopā ar Regnāru Vaivaru 1997. gadā viņi iestudēja operu ”Rolstein On The Beach”, kas vēlāk tika publiskota gan CD, gad DVD formātos. Pēc operas Kaspars ar Hardiju turpināja radīt mūziku kā „Ideal Standard”, kā vienīgais albums „Genādijs klauvē pie durvīm” iznāca 2003. gadā. Tam piemita tobrīd Kaspara publiskotajā daiļradē elektroniski visabstraktākais skanējums, kaut arī daudzu skaņdarbu pamatā bija deviņdesmitajos sarakstītas un operā neizmantotas kompozīcijas.
2011. gadā Rīgā Andrejsalā izrāda kopā ar Regnāru Vaivaru tapušo absurda operu „Stokholmas Sindroms”, kurā abi piedevām muzicē ansambļa „Orchestral Magnetophons In The Dark” sastāvā kopā ar Viesturu Slavu, Jēkabu Voļatovski un Gunu Paulu.
Pēdējos gados Kaspars šķietami ir aktīvāk atgriezies mūzikā, regulāri virtuāli publiskojot gan jaunus skaņdarbus un radošos eksperimentus, gan arhīva ierakstus, piemēram, pilno operas demo skaņdarbu apkopojumu „Rolstein On The Beach (1993-1997)”, izlasi „Pamestie ieraksti 2001-2011”, kā arī kopdarbus ar citiem mūziķiem.