Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

 

Raidījumu ierakstu arhīvs: www.sturmmandat.com/radio/absolutais-minors

     

 

01. SYNDROME - Vacuum Manoeuvres | 2002, Necroplanets MCD-R, Neuronaut Navigator Records

02. BAURU RITS - Live at Zyklon Mannaz 4XX2 (fragments) | 2008, Zyklon Mannaz post-piknik kompilation CD-R, Ixtlan Industries

03. SYNDROME - Live at Dzejas studijas A.N.C.E Nemīl Citus Eņģeļus 10. jubileja (fragments) | 2001, Mitau CD-R, Ixtlan Industries

04. TWRCH TRWYTH - 139 Crescent Razors (Slaves of Nurn) 05. TWRCH TRWYTH - Merlin's Wizardry 06. TWRCH TRWYTH - Stonerhenge 07. TWRCH TRWYTH - Koljtzezmej (Ringwurm) | 2000, Brave Old Worlde DEMO-CD, CD-R Elfstoned Records, CD-R Ixtlan Industries, MC Irrlichter Records (Vācija)

08. CLOFFY PRUNE - Reizēm, dažreiz... | http://soundcloud.com/cloffy-prune

09. ANTIGONE - Salomejos pasaka (Twrch Trwyth mix) | 2004, V/A Amber Tribes CD 2004, Dangus Productions (Lietuva)

10. HYPNOPYTHON - Live at Krankvāls - 2 (fragments) | http://soundcloud.com/nefolk

 

(attēlā Hypnopython, no kreisās - Cloffy Prune un Nefolk)

 

* * *

Raidījumā viesojās Jānis Balodis, citādāk pazīstams arī kā Nefolk un projektu Twrch Trwyth un Syndrome dalībnieks. 
1990. gados aktīvi darbojies metālmūzikas aprindās, būdams dalībnieks grupās Alfheim, Heresiarh, un vēlāk arī Urskumug. 
1997. gadā kopā ar Gintu (Antireality) un Juri (dj Ments) radījis Latvijā pirmo metālmūzikai veltīto žurnālu "Tales Of Beverina", kas gan piedzīvoja tikai vienu izlaidumu, taču bija daudzpusīgs lielformāta izdevums, kas ietvēra intervijas, albumu recenzijas, fotoatskaites no koncertiem, kā arī sniedza ieskatu tā laika pašmāju un ārzemju industriālās mūzikas aktivitātēs (skat. saites zemāk). Neilgi pēc tam Nefolks nodibināja kasešu izdevniecību "Elven Witchcraft", kas pastāvēja no 1997. - 2003. gadam, kā arī divus tā apakšleiblus - "Engwar Creations" un "Projektion Tapes", kopā izlaižot ap 20 relīzēm.
Vēlāk, arvien vairāk pievēršoties industrial mūzikai, izveidojis izdevniecību "Ixtlan Industries" un mājaslapu In2strija.net. 
Ēterā parunāsimies par esošo un aizgājušo laiku, atskaņojot pa kādam ierakstam no augstāk minētajiem projektiem, kā arī Nefolk rezidencē septembrī gaidāmo festivālu Zyklon Mannaz, kam šogad būs otrais izlaidums, pulcējot paprāvu post-industrial un eksperimentālās mūzikas pārstāvju pulku. 
Raidījuma izskaņā - ētera koncerts no Hypnopython.