Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

 

Raidījumu ierakstu arhīvs: sturm.lv/absolutais-minors/

     

Šajā pārraidē pie mums viesojās mūziķis, mākslinieks un galerijas 427 kurators Kaspars Groševs.

Kaspara agrīnās daiļrades redzamākais posms saistīts ar vokālista lomu hardcore grupā In.Stora divtūkstošo gadu pirmajā pusē, taču veidot savas pirmās kompozīcijas un eksperimentēt ar skaņu viņš aizsāka jau deviņdesmito gadu beigās, kopš tā laika pakāpeniski izkopjot savu it kā nepieradināto, taču laika griezumā uzskatāmi personalizēto skanējumu, kas gulstas kaut kur starp elektroniskā lo-fi estētiku, psihedēliju, elektroakustisko mūziku un veselīgu naivismu. Gadu gaitā viņš bieži sadarbojoties ar domubiedru Mārtiņu Roķi (N1L), tostarp projekta Wheelchair Discoteque ietvaros, un veidojot radio NABA raidījumu „Vīzijas”, kā arī vairākiem citiem pašmāju un ārzemju māksliniekiem.

Kopš 2006. gada Kaspars pievērsies improvizācijai un reāllaika kompozīciju veidošanai, pielietojot cilpošanas tehniku, un laika gaitā pieturējies pie šīs pieejas, ko jau kādu laiku arī iespējams dzirdēt viņa muzikālajā solo darbībā zem pseidonīma Figūras. 

2017. gadā izveidoja izdevniecību NO SEX JUST TALK, kā paspārnē izdeva savu pirmo kopdarbu ar Labo Dāmu kā Tone It Down A Little, kā arī aizsāka jaunu radio pārraidi NABA ēterā - Radio San Serriffe.

 

www.kasprsg.com

www.figuras.bandcamp.com

www.nosexjusttalk.bandcamp.com

www.naba.lv/raidijumi/radiosanserriffe