Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Audiogramma
Pēdējās izmaiņas veiktas:
17.10.2012.

Vada: Katrīna Teivāne-Korpa, Ģirts Korps
Stils:
Experimental
E-pasts
: audiogramma@radionaba.lv
Facebook:
www.facebook.com/audiogramma
Twitter:
www.twitter.com/audiogramma
Mixcloud audio arhīvs:
www.mixcloud.com/audiogramma

Arhīvs Latvijas radio lapā

Raidījums Audiogramma ēterā izskanēja divreiz mēnesī sākot ar radio Nabas pirmssākumiem līdz 2015. gadam. Raidījumu vadīja Katrīna Korpa-Teivāne un Ģirts Korps.

Audiogramma bija eksperimentālās mūzikas raidījums, kas klausītājus iepazīstināja ar dažādiem eksperimentālās mūzikas virzieniem, grupām, ierakstu izdevniecībām, aktualitātēm, kā arī vēstures skaņām. Katrai pārraidei tika veltīta konkrēta tēma, periodiski tika intervēti ārvalstu un pašmāju mākslinieki. Nereti raidījumi tika veidoti tiešā sadarbībā ar mūziķiem vai ierakstu izdevniecību pārstāvjiem, kas Audiogrammu atbalstīja gan informatīvi, gan ar muzikālo materiālu.

No 2016.gada decembra raidījums atjaunotā veidā izskan naktīs no pirmdienas uz otrdienu, pl. 24.00, kad tiek atskaņota īpaši sagatavota tematiskas mūzikas liste. Programmu sastāda dīvainām nokrāsām bagāts un iztēli rosinošs skaņas kolāžu kokteilis. Tas sastāv no tādu virzienu kā Drone, Freak folk, Dark ambient un citu tuvu stāvošu mūzikas novirzienu izlases. Kā īpaša piedeva kokteilim ir senu dažādu tautu etnogrāfiskās mūzikas dokumentācijas un dabas pētnieku veikti lauku ieraksti, kas piedāvā doties kontrastiem bagātā ceļojumā apkārt pasaulei.

Nav pieejama neviena ziņa.