Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Dievišķās balsis
Pēdējās izmaiņas veiktas:
03.11.2012.

  

Vada:Ivars Blūms
Stils: sievietes balss rokmūzikā
E-pasts: dieviskasbalsis@radionaba.lv  

LSM lapa un arhīvs

Raidījums skan sestdienās no 22:00-23:00.

youtube.com/user/dieviskasbalsis

Ivars Blūms: "Tā ir mana kaislība un aizraušanās ilgus gadus,arī mana muzikālā darbība grupās ir bijusi apzināti saistīta ar sievietes vokālistes līdzdalību. Tad loģiska ir nodarbošanās ar tādas virzības mūzikas kolekcionēšanu, jo tā man dod emocionālu lādiņu, kas palīdz pārvarēt ikdienas grūtības un rutīnu.

Ar šo raidījumu cenšos parādīt, cik daudz skaistu, mazpazīstamu grupu ir pasaulē un iedrošināt jaunās meitenes sākt nodarboties ar rokmūziku arī Latvijā. Tāpat visas jaunās grupas ar vokālisti un normāliem ierakstiem (vismaz 3 dziesmas) var sazināties ar mani, lai atnāktu uz raidījumu sevi parādīt."

Ziņas
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.01.2019.
 • 07.09.2019. Raidījums nenotiks !
  02.09.2019

  Raidījums nenotiks sakarā ar tiešraidi no "Baltās Nakts" pasākumiem.Tiekamies 14.09.ar jaunāko "dreamgaze" no ASV.

 • 31.08.2019. Jaunākie albumi no Dienvidamerikas
  02.09.2019

  Raidījumā apskatīsim 2018/2019.g.albumus no Dienvidamerikas,puse no dziesmām būs spāņu validā.No Meksikas būs"experimental/krautrock"kvartets"Exploded View"ar otro LP"Obey"(bijis raid.ar debijas LP),"progmetal"kvintets"Lost Nebula"ar trešo EP"The Black Swan Events"(bijis raid.ar otro EP) un pirmoreiz "fusion"trio"Navit"ar trešo EP"Rojo".No Brazīlijas būs interesants"darkartrock"kvartets"Lia Kapp"ar debijas LP un jaunu EP"Jupiter", un jauns"indiepop"kvartets"Juna"ar singlu no topošā debijas LP.No Argentīnas būs"indiepop"māksliniece ar grupu"Delfina Campos"ar otro EP"Aurora" un "indie/garagerock"pieredzējušais duets"Riel"ar trešo LP"Espacio Interior".No Čīles būs trīs Santjago grupas-divas"indiepop"mākslinieces"Yorka"(ar trešo LP"Humo")un"Circulo Polar"(ar singlu"Imaginario"/bijusi agrāk raid.),abas ar pavadošajām grupām,kā arī "indierock"kvintets"Fakinmono"ar otro LP"El Despojo".Dziesmu saraksts un linki https://naba.lsm.lv/lv/raksts/dieviskas-balsis/jaunakie-albumi-no-dienvidamerikas.a120935/

 • 24.08.2019. Intervija ar grupu"Tribes of the City"
  23.08.2019

  Intervija būs ar"shoegaze"kvinteta `Tribes of the city` dalībniekiem Sergeju (ģitāra) un Intu (bungas) par grupas ceturto albumu "Rust and Gold",kas tiks prezentēts 28.08.fon Stricka villas dārzā https://www.facebook.com/events/378681766172682/ . Šeit ieskatam albuma tituldziesma https://www.youtube.com/watch?v=rQpEe3JANNQ . Pirms pilnā albuma prezentēšanas grupa laidusi klajā vēl singlus"More Waves" https://www.youtube.com/watch?v=qs4WE3bEdGY un "Parasitic" https://www.youtube.com/watch?v=WxO24OCM2xY .

 • Ghum (UK)
  17.08.2019. - Jaunākie albumi no Lielbritānijas un Īrijas
  17.08.2019

  Raidījumā apskatīsim daudz grupu-kopā vienpadsmit ar 2018./2019.g.izdotiem lp,ep,singliem no Lielbritānijas un Īrijas .Septiņas grupas būs pirmoreiz.No Londonas būs jauniešu"powerpop"kvintets"Average Sex"ar otro EP"Melodie",daudzsološs,jau gana populārs"dreamgaze"kvintets"Cosmic Trip"ar debijas EP"Heavenly",un jau agrāk bijušās grupas-"postpunk/gothic"kvartets"Ghum"ar otro EP"The Coldest Fire" un pēc trīs gadu klusēšanas jauns EP"Human Made" agrāk gana iecienītajam kvartetam"Lola Colt",kas atšķiras no agrākajiem diviem albumiem.No Braitonas būs"psychodelic/postpunk"trio"Something Leather"ar singlu"Velvet"un "powerpop"kvartets"Thyla"ar debijas EP"What`s On Your Mind".Ar divām dziesmām būs Kornvelas"emo/mathrock"kvartets"Hypophora ar debijas LP"Douse".No Ziemeļīrijas būs Belfastas"postgrunge"kvintets"New Pagans"ar singlu"It`s Darker". No Īrijas būs trīs grupas-jauns dubultsingls aprindās jau zināmajam Dundalkas kvintetam"Just Mustard" un pirmoreiz raid.četru jauniešu"soft/indierock"grupa"Pillow Queens"no Dublinas ar otro EP"State of the State",kā arī "emorock"un"jazzpunk"žanrus apvienojušais Dublinas sekstets"Vernon Jane".

 • Esses (CA)
  10.10.2019. - Jaunākie "postpunk/gothic" no ASV
  10.08.2019

  Raidījumā apskatīsim jaunākos"postpunk"albumus no ASV.Mūsdienu "postpunk"(tāpat kā citi žanri)tiek miksēts ar citiem žanriem-piem."gothic/coldwave/deathrock/darkwave".Trīs grupas būs pirmoreiz-pieredzējušais Klīvlendas (OH) kvartets"Pleasure Leftists"kas izdevis divus ep un divus LP,būs ar jauno LP"The Gate",kas izdots nesen,jūlijā.Ar trešo LP"Straight to the Hunter" būs Portlendas (OR) arī pieredzējušais kvartets"Arctic Flowers" un jauns"postpunk/gothic"kvintets no Austinas (TX) būs ar otro EP"Foiled".Kā divus galvenos izvirzu Kalifornijas grupu"Esses"un"Second Still"jaunos albumus.Losandželosas trio "Second Still"ir aprindās labi zināms,ar pieredzējušu japānas izcelsmes vokālisti un būs ar otro LP"Violet Phase",bet Oklendas kvintets"Esses"būs ar ļoti labu EP"Offering",kas atgādina vairākas 90-mito gadu"gothic" un grupa oktobrī EU tūres ietvaros būs pat Polijā! Vēl ar otro LP būs pieredzējušu dalībnieku"postpunk/gothic"kvartets no Buffalo (NY)"Orations"un aprindās aktuālaisVašingtonas kvartets"Priests"ar otro LP"The Seduction of Kansas".

 • 03.08.2019. - Raidījums nenotiks
  30.07.2019

  03.08. raidījums nenotiks sakarā ar tiešraidi no "Labas Dabas".

 • Bone Acre
  27.07.2019. Jaunākie"darkrock/postgrunge"albumi no ASV
  19.07.2019

  Raidījumā apskatīsim sešas grupas ar jauniem albumiem melodiskā,vidēji smagā alternatīvajā rokā no ASV.Būs vairākas jaunas grupas ar debijas LP-Klīvlendas(OH)"postgrunge"kvartets"Punch Drunk Tagalongs"ar LP"Hazy",Nešviles(TN)kvartets"Oginalii"ar LP"Cause & Affection" un īpaši iesaku-Losandželosas(CA)"neopsychodelic"kvintets"Bone Acre"ar LP"Oll Korrect".Grupas vokāliste Carolīna ir ekspresīva koncertos un albuma teksti ir personiski,saistās ar #MeToo kustību,kas sākās 2017.g.Tāpat vēl no Losandželosas nepamanīts agrāk palicis labs"postgrunge"kvartets"Ramonda Hammer",kas būs ar otro LP"I Never Wanted Company".Un būs divas pieredzējušas grupas,kas agrāk bijušas raidījumā-"occultrock"kvintets"Sabbath Assembly"ar sesto LP"A Letter of Red"(apskatīts piektais lp) un Koloradospringsas(CO)"melodic/posthc"trio"Comrades"ar trešo LP"For We Are Not Yet, We Are Only Becoming"(apskatīti abi agrākie lp).Trio kodolu sastāda vīra/sievas duets,bet grupā nomainījies ilggadējais bundzinieks (pilda arī bekvokālista pienākumus).

 • Westkust (SE)
  20.07.2019. Jaunākie albumi no Ziemeļvalstīm (Nordic)
  19.07.2019

  Raidījumā apskatīsim deviņas grupas un soloizpildītājas no ziemeļvalstīm (NO/SE/DK/IS),piecas no tām būs pirmoreiz.No Dānijas būs Kopenhāgenas grupas-"triphop"duets"Irah"ar otro LP"Diamond Grid" un ļoti pieredzējušais (dibināts 1995.g.)"indierock"kvartets"Speaker Bite Me"ar sesto albumu"Future Plans".Grupa atjaunojusi darbību pēc desmit gadu pārtraukuma.No Norvēģijas būs Bergenas pazīstamais"melodiskā punkrock"kvintets"Blood Command"ar jaunu EP"Return of the Arsonist" un jauns"dreampop"kvintets no Oslo"FOAMMM"ar debijas LP"Foammm".No Islandes būs"indietronic"māksliniece"Myrra Rós",kura pēc sadarbības projektiem izdevusi savu trešo EP"Thought Spun".No Zviedrijas būs četras grupas-jau aprindās zināmais Gēteborgas"shoegaze"kvartets"Westkust"ar otro LP"Westkust"(Run For Cover Rec.)un pirmoreiz raidījumā-jauns Stokholmas"krautrock/doom"kvintets"Besvärjelsen"ar debijas LP"Vallmo"(darbojas zviedru un angļu val.),Lundas"indiepop"kvartets"No Suits In Miami"ar debijas LP"I Hope That No One Sees Me"un Dalarnas"dark/indie"māksliniece"Helga"ar debijas EP"Nebulous",kura veidošanā sadarbojusies ar Brazīlijas metāla grupas"Loneshore"dalībniekiem.

 • Kannout (Z)
  13.07.2019. Jaunākie albumi no Austrumeiropas
  11.07.2019

  Ilgāku laiku nav bijis raidījums par jaunumiem no Austrumeiropas. Apskatīsim septiņas grupas, trīs būs raidījumā pirmoreiz - Varšavas (PL) "indie/postpunk" kvartets "Past", kas dzied poļu valodā, būs ar diviem LP - "Czarno /Biala"un"Sama", no Rakovnik (CZ) būs jauns sieviešu "indierock/psychodelic" trio "Core Belief" ar debijas EP "Crystal". No `smagās` mūzikas būs Brno (CZ) "sludge/blackmetal" kvartets "Nikander" ar debijas LP "Sekyra prohnaná kolenem" (dzied čehu un angļu valodā) un jau trešo reizi raidījumā - Budapeštas (HU) "gothic/modernmetal" kvartets "Ann My Guard" ar trešo LP "Moira". Vēl otro reizi raidījumā būs trīs grupas - savdabīgais, poļu - lietuviešu "indietronic" septets "Babadag" ar otro LP "Šulinys", Jihlavas (CZ) "emo/postrock" kvartets "Kannout" ar trešo EP "Soma" un Skopjes (MK) "powerpop" kvintets "June" ar trešo LP "Living For the Weekend". Dziesmu saraksts un linki https://naba.lsm.lv/lv/raksts/dieviskas-balsis/jaunakie-albumi-no-austrumeiropas.a119611/

 • 06.07.2019. Jaunākie "dreampop/dreamgaze" albumi no ASV
  06.07.2019

  Raidījumā apskatīsim pēdējo mēnešu jaunumus "dreampop/dreamgaze" žanros no ASV. Būs sešas grupas, trīs no tām no Losandželosas - pirmoreiz raidījumā divas jaunas grupas - "dreamgaze" kvintets "Sleep Still", kas gatavo savu debijas EP un "dreampop" kvartets "Soft Blue Shimmer" ar debijas EP "Nothings Happens Here". Bet trešo reizi raidījumā "dreampop" duets "Twin Oaks" ar otro LP "See You When I See You". No Sinsinati (OH) būs "math/dreampop" kvartets "Soften" ar otro EP "Soften Forever" (bijis raidījumā ar debijas EP). Pēc diviem EP debijas LP "Spoiled" iznācis Filadelfijas (PN) "doom/shoe/dreamgaze" kvartetam "Dreamswell" (bijis raidījumā ar EP). Un pēc piecu gadu pārtraukuma trešais LP "Multiverse" Austinas (TX) "dreampop/psyhodelic" kvartetam "The Dry Season". Savdabīgs LP ar žanru miksu un vokāla pielietojumu.Dziesmu saraksts un linki https://naba.lsm.lv/lv/raksts/dieviskas-balsis/jaunakie-dreampopdreamgaze-albumi-no-asv.a119421/

Ziņas
Pēdējās izmaiņas veiktas:
12.01.2019.