Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Adata
Pēdējās izmaiņas veiktas:
02.02.2015.

Vada: Rihards Bražinskis
Stils: cits / freestyle
E-pasts: adata@radionaba.lv

LSM lapa un arhīvs

Audio arhīvs Mixcloud vietnē

LĪDZ AR 2016. GADA JŪNIJU "ADATA" VAIRS NAV AKTĪVA. VASARAS LAIKĀ RAIDĪJUMS DARBOJAS PASĪVĀ BONUS REŽĪMĀ, PIEDĀVĀJOT SAVAS DARBĪBAS SĀKUMA PĀRRAIŽU ATKĀRTOJUMUS, KAS IERAKSTU ARHĪVĀ NAV TIKUŠI IEVIETOTI. LĪDZ AR TO TIE LIELĀ MĒRĀ KLAUSĀMI KĀ PIRMO REIZI.

"Adata" ir Riharda Bražinska post-Skaņu meža perioda brīvā stila mūzikas raidījums.

"Adatas" elastīgā teritorija ir t.s. eksperimentālā mūzika, taču regulāri arī notiek bezaizspriedumu satura pārsteigumraidījumi. Pamatā tiek aplūkoti ieraksti no esošās tūkstošgades.

Raidījumu tēmas galvenokārt ir veltītas noteiktiem mūzikas stiliem un skanējuma veidiem. Raidījumu kalendārās gaitas loģika ir subjektīvi asociatīvi sezonāla. Pārraides tiek pieskaņotas jeb izriet atbilstoši gadalaikiem, kā arī noteiktā veidā reaģē uz kādiem īpašiem datumiem.

Raidījumu idejas tiek ilgāku laiku iznēsātas un saturiski nobriedinātas līdz maksimālai perfekcijai. Tie ir izloloti, rūpīgi pārdomāti dīdžejseti-kā-mazi-mākslas-darbi, kas uzkonstruēti iespējami perfektā, organiskā veselumā, kas, protams, vienmēr ir pārkombinējams.

"Adata" paļaujas uz klausītāja beznosacījuma interesi un vēlmi izzināt kā tādu. Katrs raidījums ir kā prezentēcija vai kā iespējami ieintriģējošas norādes, ļaujot vairāk pašam klausītājam iejusties un izvērtēt saturu. Tā ir kā vispusīga neformāla mūzikas izglītība.

Raidījums skan katru pirmdienu 22:00-23:00.

Nav pieejama neviena ziņa.