Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Alus pučs
Pēdējās izmaiņas veiktas:
18.10.2012.
Nav pieejama neviena ziņa.


Vada: Ieva Vītola, Didzis Melbiksis, Ojārs Kapteinis, El Carlito
Stils:
politika
E-pasts:
alus@radionaba.lv
Audio arhīvs

 


Raidījums skan trešdienās no 16:00 - 17:00.

Vairāk kā pusgadu radikālā vortāla Publikai.lv autori un domubiedri regulāri ierakstīja podkāstu "Alus pučs". Malkojot alu, brīvā gaisotnē diskutējām par politikas aktualitātēm gan Latvijā, gan pasaulē.

Tagad šis podkāsts ir pārtapis par radio raidījumu, taču pamatideja paliek tā pati vecā. Demokrātijas un patiesas tautas varas stūrakmenis ir un paliek jēgpilnas diskusijas. Politika nepieder bārdainiem onkuļiem uzvalkos! Katru dienu tiek pieņemti lēmumi un izdarītas stratēģiskas izvēles, kas ietekmē katru Latvijas pilsoni - tā ir politika, kas kopā ar mediju ziņu plūsmu un reklāmas viļņiem veido mūsu dzīves. Var tam nepievērst uzmanību, neklausīties un klusēt. Bet var arī piedalīties. Ja ne kaut kā citādi, tad kopīgi cenšoties izprast mums apkārt notiekošo un formulējot savu viedokli.

Reizēm mums mēģina iestāstīt, ka politika ir pārāk sarežģīta vidusmēra pilsoņiem. Muļķības! Publikai.lv un "Alus pučs" ir gatavi pierādīt pretējo. Pie alus kausa var apspriest ne tikai hokeja spēles rezultātus un svaigākos hītus. Šādā gaisotnē nereti dzimst arī radikālas idejas par to, kā mainīt pasauli, valsti un sevi - tā, lai Latvija kļūtu demokrātiskāka un brīvāka.

Reizi nedēļā - trešdienās, 16.00-17.00 - aicinām visus klausīties mūsu diskusijas par pagājušās nedēļas politikas aktualitātēm. Centīsimies aicināt arī interesantus viesus. Bet galvenais - tas nebūs nekas drausmīgi sarežģīts, te jūs nebaros ar runām par "budžeta konsolidāciju", "ārpolitikas prioritātēm" vai "politikas ekspertu analīzēm". Šeit būs runas par politiku, kuras būs saprotamas arī, malkojot alu.