Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Nav pieejama neviena ziņa.
French Connection.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas:
27.10.2012.


Vada: Frederiks, Marika
Stils: frankofona mūzika
E-pasts: fc.lv@radionaba.lv
Audio arhīvs

Raidījums skan sestdienās no 23:00 - 24:00.

French connection.lv katru sestdienu radio NABA eterā no plkst. 23:00 līdz 24:00.

Vai Jūs zinājāt, ka The Rolling Stones, The Beatles un Elvis Preslijs ir francūži? Nē? Tas ir normāli!!! Kas ir franču mūziķi, mākslinieki un citi radošie un skanošie ģēniji, jūs uzzināsit, klausoties French connection.lv. Raidījums piedāvā iepazīt pagātnes, tagadnes un nākotnes frankofono skatuvi uz viegla humora viļņa Radio Naba ēterā. French connection.lv jums piedāvā iepazīties ar frankofono kultūru.

FC.lv – viena stunda mūzikas, joku un informācijas latviešu, franču, angļu, krievu, vācu, sengrieķu un čukču valodās.

Mēs jūs ielūdzam doties ceļojumā ar mums pāri robežām ar mūzikas palīdzību. FC.lv ir biļete šķērsot robežas, kas šķir cilvēku prātus un ausis.

FC.lv apvieno dažādu stilu frankofono mūziku: klasisko, drum’n’base līdz salsai, afro ritmi un elektro trokšņi, viss tas sagaida jūsu dzirdi, klausoties FC.lv.

Frankofona mūzika ir ietekmējusies no daudziem pasaules mūziķiem un tā ir ietekmējusi daudzus mūziķus un lai gan tā nav tik populāra kā britu mūzikas skatuve, mūsuprāt, tā ir pelnījusi atzinību modernās mūzikas vidē.

FC.lv nevēlas pierādīt, bet dalīties dodot iespēju klausīties un iepazīties ar mūziku, kura patīk mums pašiem.

FC.lv radītāji ir 3 cilvēki, no kuriem Latvijas faunā saglabājušies ir tikai 2. Idejisko autoru kopums Miko Miku, Frederiku un Mariku. Miko Mika strādāja Latvijā par franču kultūras bīdītāju un pameta šīs zemes viesmīlīgās pļavas 2007. gada vasarā, lai atgrieztos savā Parīzes vidē.

2 atlikušie ir Frederiks un Marika, kuri vēl nav atraduši iespēju ganīties franču pļavās un pavada savu laiku Latvijā. Raidījumam ir arī radošs informatīvais atbalsts no kādreiz Latvijā dzīvojošajiem francūžiem. Tanī skaitā ari Elektroniskās Siestas 2006 Rīgā organizators un tagadējais Les Siestes Electroniques administrators – Gijoms Tulūzā. Citi informatīvie vēstnieki ir forši franču dīdžeji, mūziķi un mūzikas festivālu organizatori Eiropā.

Foto-> Gerald Chors, Linda Igolniece, Ronny Bregulla
Video-> vimeo.com/2871259