Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Kanāls 68
Pēdējās izmaiņas veiktas:
11.11.2015.

 

Vada: Didzis Melbiksis, Dāvids Zalāns
Stils: 
kultūr-politika
E-pasts:
didzis@publikai.com

Arhīvs Latvijas radio lapā

Raidījums par aktualitātēm sabiedrībā, politikā un kultūrā Latvijā 21.gadsimtā. 

Raidījums skan katru otro ceturtdienu no 19:00-20:00.

Raidījuma pamatmērķis ir veicināt Latvijas sabiedrības izpratni par aktuālajiem politikas, sabiedrības un kultūras procesiem, kā arī veicināt Latvijas sabiedrības, sevišķi jauniešu, iesaisti un ieinteresētību kultūras un sociālpolitiskajos notikumos Latvijā. 

Notikumi Latvijas sabiedrībā, politikā un kultūrā  bieži vien šķiet kā migla, kas traucē saskatīt realitāti. Mēs šo miglu cenšamies kliedēt – analizējot notikumus un procesus mūsu valstī un diskutējot par labākiem risinājumiem. Studijā regulāri tiek aicināti  aicināti viesi – dažādu jomu pārstāvji un viedokļu līderi, kuri nodrošina viedokļu daudzveidību un palīdz paskatīties uz lietām nedaudz citādāk. 

Filozofs Ludvigs Vitgenšteins reiz teica, ka, ja kaut kas ir paslēpts, tad to ir grūti atrast. Kanāls 68 ir kā  starmetis šajā ceļā, ceļā uz patiesības atrašanu.

Raidījumu vada:

Didzis Melbiksis

Mediju panks ar skandināvisku auru. Kā žurnālists nodod ziņas no Zviedrijas uz Latviju un no Latvijas uz Zviedriju. Strādājis Zviedrijas Radio, Latvijas radio, laikrakstā Diena, publicējies arī ārvalstu medijos zviedru un angļu valodā. Reizēm raksta asi, bet precīzi un tieši, uz Didzi varētu attiecināt teicienu, ka viņš rakstot pildspalvu izmanto kā žileti.

Dāvids Zalāns

Neatkarīgs pētnieciskais žurnālists, publicists. Regulāri publicējas nacionālajos interneta portālos “Ir.lv” un Satori.lv par kultūras un sociālpolitiskajiem jautājumiem un citām aktuālām tēmām. 

Raidījuma tapšanu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un biedrība Razor Media.

Nav pieejama neviena ziņa.