Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Lāga sazobe
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.03.2015.

Vada: Solange Borges Hanriot Karlauskis, Grigorijs Salnītis
Stils: tolerance
E-pasts:naba@radionaba.lv

Audio arhīvs

Mēneša pēdējā piektdienā 13:00-14:00.

Divi vadītāji, divi autorraidījumi, divpadsmit stāsti!

Solange Borges Hanriot Karlauskis un Grigorijs Salnītis vada divus autorraidījumu ciklus:

S. Karlauskis veido 6 autorraidījumus ar dažādu trešo valstu pilsoņu piedalīšanos, lai runātu par latīņu/afrikāņu/Āzijas mūzikas žanriem. Uzrunātu intervējamās personības izstāstīt savu dzīves stāstu un to kā ir dzīvot Latvijā. Saikne ar savu kultūru un jaunās Latvijas kultūras priekšstati, pieņemšana, problemātika.

G. Salnītis savos 6 autorraidījumos pievērsīsies slāvu izcelsmes cilvēkiem, mūzikas blokā uz intervijām aicinot cilvēkus, kas ieceļojuši Latvijā no bijušajām NVS valstīm. Sarunu centrā ir jaunā cilvēka – jaunpilsoņa dzīves izvēle. Kas ir bijis par iemeslu vienai vai otrai izvēlei? Kādā veidā jaunā dzīve Latvijā ir mainījusi un ietekmējusi cilvēku?

Raidījumu autori aicina visus klausītājus ieklausīties ne tikai intervējamo stāstos, bet arī sadzirdēt raidījumu varoņu piedāvāto mūziku.

Šīs 12 sarunas ir veidotas ar mērķi veicināt sabiedrības spēju pieņemt citādo vienlaikus piedāvājot trešo valstu pilsoņu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē Latvijā.

Raidījums "Lāga sazobe" ir vērsts uz tolerances un iecietības veicināšanu sabiedrībā kopumā.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu.
Projekta finansēšanas avoti - Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas Fonds 75% un valsts budžeta līdzekļi 25%.

Par projekta saturu atbild biedrība Laikmetīgās mākslas centrs.

Nav pieejama neviena ziņa.