Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Saprāta aparāts
Pēdējās izmaiņas veiktas:
17.04.2014.

Vada: Atis Sinka, Ivars Šteinbergs
Stils: rīts
E-pasts: aparats@radionaba.lv
Audio arhīvs

Diskusiju šovs ‘’Saprāta Aparāts’’ ir orientēts uz jauniešu auditoriju vidusskolas un augstskolas vecumā. Raidījuma mērķis ir atraktīvā, interaktīvā un intelektuālā veidā padarīt pieejamas intelektuālas diskusijas par sabiedrībā aktuāliem jautājumiem apskatot tos un skaidrojot no psiholoģiskas, filozofiskas prizmas, lietojot humoru kā instrumentu, lai padarītu saturu interesantu klausītājam

Raidījumā ‘’Saprāta aparāts’’ ir iespējams viss sākot no Nīčes grāmatas ‘’Jautrā Zinātne’’ salīdzināšanas ar Lady Gaga dziesmu par pokeri līdz intelektuālai diskusijai par ‘’klonēšanu’’ ar molekulārbioloģijas ekspertu. 

Raidījuma mērķis nav devalvēt filozofiju vai intelektuālu diskusiju jautājumus, bet parādīt kā tā var ienākt arī visvienkāršākajos dzīves notikumos un kādā veidā tie ir svarīgi un, ka ir noderīgi būt informētiem par tiem, tādējādi izklaidējošā veidā ieinteresēt jauniešus šāda rakstura tematikā – filozofiskus jautājumus ilustrējot ar popkultūras elementiem.

Raidījums skan katru otro nedēļu piektienu rītos no plkst. 10.00-11.00 ar atkārtojumu sestdienu vakaros no plkst. 22:00-23.00 FM vilņos.

Nav pieejama neviena ziņa.