Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Soul Power
Pēdējās izmaiņas veiktas:
25.10.2012.
Nav pieejama neviena ziņa.

Vada: DJ AG, DJ Raitis
Stils: mix show
E-pasts:soulpower@radionaba.lv
Audio arhīvs

Raidījums skan sestdienās no 19:00-21:00.

SOUL POWER (angl. –Dvēseles Spēks) ir leģendārā diskžokeju dueta Mixmasters AG & RAITIS radio projekts, kurš katru sestdienu tiek atskaņots radio NABA ēterā no plkst. 19.00 – 21.00.
SOUL POWER ir ‘mix-show’ ar atvērtu, ‘freestyle’, muzikālo formātu – ar devīzi Universal Dance Music, apvienojot dažādus mūsdienu deju un urbānās mūzikas novirzienus – Reggae / Funk / Rap / R’n’B / Salsa / Boogaloo / Acid Jazz / Disco / House / Electro / Jungle...
Novirzienus raksturo tadi mākslinieki un izpildītāji, kā Bob Marley kopā ar Grandmaster Flash, James Brown, Joe Bataan, Afrika Bambaataa, Marvin Gaye, Marshall Jefferson, Roni Size, KRS-ONE, Kraftwerk, Basement Jaxx u.t.t.
Raidījumā tiek atskaņoti gan aktuālākie jaunumi, gan šo mūzikas virzienu klasika. Tādējādi caur muzikālo kontekstu un savas pieredzes un meistarības prizmu uzskatāmi demonstrējot šīs mūzikas Tradīciju – True School (angl. – Patiesā Skola – apzīmējums, ko mūsdienu (sub)kultūru sakarā izmanto, lai raksturotu tradīciju turpinātājus un kopējus).
Paralēli bagātajam un dažādajam SOUL POWER muzikālajam materiālam, kam par pamatu kalpos tā veidotāju vairāk kā 7000 vienību lielā vinila skaņuplašu kolekcija, raidījumā akcentēts arī dj-mākslas aspekts. Mūzika miksēta un re-miksēta reālajā laikā, skreči un citi „turntablism” (angl. - termins ar ko apzīmē dīdžeju mākslu, kurā plašu atskaņotājs tiek izmantots kā mūzikas instruments) burvju triki faktiski pārvērtīs katru pārraidi par dj-mākslasdarbu.
SOUL POWER paredz arī dažādu viesu periodisku dalību raidījumā, labākie Latvijas un ārzemju dīdžeji in-the-mix, kā arī ekskluzīvas intervijas un stāsti par atsevišķiem māksliniekiem un mūzikas novirzienu attīstību. Raidījuma “Soul Power” vadītāji - Miksa Meistari AG & Raitis ir vieni no nedaudzajiem Latvijas dj-inga, deju mūzikas kustības un Hiphopa kultūras pionieriem, kas joprojām aktīvi piedalās šajās norisēs. Paralēli aktīvai dīdžejošanai gan dzimtenē, gan ārpus tās robežām, viņi ir piedalījušies daudzos mākslas un mūzikas projektos.