Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Kultūras ūnijas laiks ['ku:l]
Pēdējās izmaiņas veiktas:
07.05.2018.

Vada: Anete Enikova
Stils: 
kultūra
E-pasts: kul@radionaba.lv vai anete@radionaba.lv

LSM lapa un arhīvs

Raidījums skan trešdienās no 19:00-20:00.

Izziņa, sarunas, novērojumi. Saliktā tagadne. Pabeigta darbība, kas turpinās tagadnē... Katra pagātne reiz bija nākotne... Katra nākotne ir daļa no vēstures. Nākotnes konstrukcijas caur šodienas novērojumiem un refleksijām. Mākslas tagadnes stāsti būvēti no cilvēku atmiņām, sajūtām un piedzīvojumiem, kas pārvēršas mākslas vēstures dokumentālajās piezīmēs par šodienas laikmetīgo mākslu.

Eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs, ilustrējošs un dokumentējošs Radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot un fiksēt aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Tā ir iknedēļas tikšanās vieta kultūras dzīves veidotājiem, māksliniekiem, režisoriem, studentiem, pētniekiem, lai runātu, kā rodas dažādās kultūras izpausmes formas.

Ik nedēļu meklēsim atbildes mākslas patērētājiem mestajiem izaicinājumiem Latvijas radio 6 - programmā "NABA" FM 95.8, internetā un mobilajās lietotnēs. Interaktīvs kultūrizzinošs raidījums kulturāliem cilvēkiem!

Pirmoreiz ēterā 2015. gada 4. februārī.

Raidījums top ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu projekta "Kultūras raidījumu platforma. Kultūras ūnijas laiks - aktuālās kultūras apskats." ietvaros.

Nav pieejama neviena ziņa.