Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Studenta pietura
Pēdējās izmaiņas veiktas:
26.10.2012.


Vada: studenti
Stils: studentu dzīve
E-pasts:pietura@radionaba.lv

LSM lapa un audio arhīvs

Audio arhīvs Mixcloud vietnē

Raidījums skan pirmdienās 16:00-17:00.

Stāsts ir par to, kā dzīvo studenti - esošie, bijušie un topošie. Piedāvājam dažādus stāstus, tematus un spilgtas personības. Runājam gan par mācību procesu, gan arī to, kā pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku. Katru pirmdienu raidījumā aicinām viesoties cilvēkus, kas zina, ko teikt. Atskatāmies pagātnē un ieskatāmies nākotnē.

Lai raidījumu veidotu kopā ar klausītājiem, gaidām ieteikumus, komentārus un jautājumus uz raidījuma e-pastu pietura@radionaba.lv.

 

Raidījumos

Nav pieejama neviena ziņa.
 • Histērijā Frenchcore
  15.03.2018

  2018.gada 16.martā, 22:00, smagās elektroniskās mūzikas raidījumā Histērija pastiprināti pievērsīsimies techno hardcore mūzikas novirzienam frenchcore.

 • 10.10.2018. jaunais"indiepop/dreampop/nugaze" no ASV
  12.03.2018

  Būs četras grupas no Ņujorkas - "tweepop" kvintets "Roya" ar debijas cd, "dreampop" kvartets "By Night With Spear" ar trešo ep, "powerpop" kvintets "Gingerlys" ar debijas cd un "noiserock" kvartets "Russian Bath" ar otro ep. Tad divas Filadelfijas grupas - "doomgaze" kvartets "Dreamswell" ar otro ep un "indieopop" kvartets "Queue" ar jaunu singlu. Ļoti labi ep padevušies divām "nugaze" grupām - Teksasas kvartetam "Blushing" un Ilinoisas kvartetam "Bristletongue". Kā arī vēl apskatīsim debijas albumu no jauna "indiepostfolk" projekta, Teksasas trio "Loma", kur apvienojušies vairāku agrāk raidījumā bijušu grupu dalībnieki. Audio linki http://naba.lsm.lv/lv/raksts/dieviskas-balsis/jaunakais-indiepopshoegaze-no-asv.a100810/

 • RAST.ABC — Dabaskats ēterā ar burtu Ga
  11.03.2018

  Latviešu G-punkts Āfrikā? Hersogs Jēkabs to centās uztaustīt! Par to un pārējo reggae/rasta leksiku ar 'G' klausieties 12.03. - pirmdien 21.00.

 • Konkursā “Hadrons 2018” uzvar grupa “Cellar Cat”
  09.03.2018

  Ceturtdien, 8. martā, Latvijas Radio 1. studijā norisinājās Latvijas Universitātes (LU) jauno mūzikas grupu konkursa “Hadrons 2018” fināls, kurā sīvā konkurencē pirmo vietu ieguva LU Ķīmijas fakultāti pārstāvētā apvienība “Cellar Cat”, otro vietu ieguva - “NeimoM” (LU Datorikas fakultāte), bet trešo - “Podruga” (LU Fizikas un matetmātikas fakultāte).

 • Radio NABA ēterā būs dzirdama saruna ar grupu “Liima”
  08.03.2018

  Šodien, 8. martā, LR6 Radio NABA ēterā 95.8 FM tiešraidē būs dzirdama saruna ar skandināvu grupas “Liima” dalībniekiem. Saruna norisināsies pirms šovakar gaidāmā koncerta Rīgā, kurā tiks prezentēts grupas jaunākais studijas albums “1982”. Intervijas sākums īsi pēc plkst. 14.00.

 • Šķērsām pa Rīgas kanālu
  07.03.2018

  Šoreiz raidījuma maršruts vedīs pa Rīgas kanālu – peldam no Centrāltirgus līdz Eksportostai, pastāstām dažādus kultūrvēsturiskas ievirzes vai arī personiskajā pieredzē sakņotus stāstus par ieraudzīto, kā arī atskaņojam mūziku, kas asociējas ar sastaptajiem objektiem. Piemēram, skanēs uzbeku grupa "Jalla", islandiešu dziedātāja Emiliana Torrini, Mailijas Sairusas tētis Billy Ray Cyrus un Zviedrijas latvietis Pāvils Johansons.

 • Kas bija nacionālie partizāni – varoņi vai noziedznieki? Atbildes lugā «Mežainis» meklē dramaturgs Jānis Balodis
  06.03.2018

  Latvijas Nacionālajā teātra lugas “Mežainis”galvenā varoņa prototips ir nacionālais partizāns Jānis Pīnups, kurš Preiļu puses mežos slēpās līdz pat deviņdesmito gadu vidum. Izpētot Pīnupa dzīves gaitas, novadnieku un radu atmiņas, dramaturgs Jānis Balodis un režisors Valters Sīlis izveidoja lugu, kuru iestudēja Lietuvā. Tagad tā ir pārveidota Latvijas auditorijai, un, gatavojoties pirmizrādei, Latvijas Radio 6 Latvijas Universitātes radio NABA raidījuma “Vēstures ķīlis” studijā viesojas dramaturgs Balodis

 • 03.03.2018. - Jaunākie albumi no Dienvidamerikas
  02.03.2018

  Raidījumā apskatīsim jaunākos dažādu žanru albumus no tālās Dienvidamerikas. Divi galvenie albumi-debijas cd no Meksikas "dreampop/shoegaze" dueta "Mint Field" un Čīles "shoegaze" kvinteta "Coloresantos". Būs divas "postpunk" grupas - brazīliešu kvartets "In Venus" ar debijas cd un Kolumbijas trio "Sombras" ar debijas ep. Vēl būs "triphop" kvartets no Meksikas "La Era Vulgar" ar debijas albumu un divas "indierock" grupas - argentīniešu kvartets "Otoño" un Kosta Rikas trio "Badsmoke and the Astral Haze" ar jauniem ep.Dziesmu linki http://naba.lsm.lv/lv/raksts/dieviskas-balsis/jaunakie-albumi-no-dienvidamerikas.a100406/

 • Tumšfolka grupa “Rāva” aicina uz albuma atvēršanas koncertu 9. martā
  01.03.2018

  9. martā Ģertrūdes ielas teātrī tumšfolka grupa "Rāva" prezentēs savu pirmo studijas albumu ar nosaukumu "Rāva". Koncertā kopā ar domubiedriem “Rāva” atskaņos jaunajā albumā iekļautos skaņdarbus, kam pamatā ir latviešu tradicionālās kara dziesmas.

 • Jaunā mūzika - ziema 2017/18
  01.03.2018

  Piektdien, 2018.gada 2.martā, 22:00. Smagās elektroniskās mūzikas raidījumā "Histērija" iepazīsim 2017/2018 ziemas perioda jaunāko mūziku.

 • Igora Stravinska balets "Petruška": ideju atbalsis mūsdienu skaņu mākslā
  28.02.2018

  Jaunā klasiskās mūzikas raidījuma “Otrais sniegs” pirmizrāde. Raidījumu turpmāk katru otro trešdienu vadīs komponists Jēkabs Nīmanis.

 • Kāds būs klimats Latvijā pēc 100 gadiem? Radio NABA intervija ar profesori Agritu Briedi
  27.02.2018

  Klimats vienmēr ir mainījies – gan dabisku apstākļu, gan cilvēka darbības rezultātā. Pastiprinātas uzmanības pievēršanas galvenais iemesls šīm norisēm ir tas, ka šobrīd tās ir ārkārtīgi straujas un intensīvas. Tomēr jāmeklē ne tikai negatīvie, bet arī pozitīvie aspekti, kuros šīs pārmaiņas mums varētu būt labvēlīgas, piemēram, Latvijā prognozētā klimata pasiltināšanās varētu būt labvēlīga tūrisma nozarei. Tā Latvijas Radio 6 Latvijas Universitātes (LU) radio NABA raidījumā “Zinātnes vārdā” sarunā ar raidījuma vadītāju LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesoru Ivaru Austeru uzsver LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes profesore Agrita Briede.

 • Noskaidroti Jauno mūzikas grupu konkursa “Hadrons 2018” finālisti
  26.02.2018

  Noskaidrotas sešas jaunās, studentu mūzikas grupas, kuras 8. martā plkst. 17.00 uzstāsies LU Jauno mūzikas grupu konkursa “Hadrons 2018” finālā, demonstrējot savu radošumu un muzikalitāti. Konkursam izvirzītas apvienības: “Audiokvartāls”, “Cellar Cat”, “IOV”, “NeimoM”, “Podruga” un “Spole”. Šogad tiek pārstāvētas LU Sociālo zinātņu fakultāte, Fizikas un matemātikas fakultāte, Datorikas fakultāte, Biznesa vadības un ekonomikas fakultāte, Ķīmijas fakultāte un Ģeogrāfijas un zemeszinātņu fakultāte.

 • 24.02.2018. - Jaunākie "nordic/pagan/folk" albumi no Eiropas
  24.02.2018

  Raidījumā apskatīsim jaunākos albumus no sešām "nordic/pagank/folk/middle eastern/medieval/celtic" žanra grupām. Būs pieredzējušās norvēģu mākslinieces "Runahild" (ex.Eliwagar) otrais albums un otrais albums no spāņu seksteta "Cuélebre". Debijas albums no Lielbritānijas mazzināmā kvinteta "Fear of the Forest" un turku valodā dziedošais kvintets "Light In Babylon" ar otro cd. Bet divi galvenie albumi būs no Nīderlandes - seksteta "Shireen", kas sevi dēvā par "witchpop", debijas albums, un otrais albums no pazīstamā aprindās kvinteta"Cesair". Linki http://naba.lsm.lv/lv/raksts/dieviskas-balsis/jaunakie-nordicpaganfolk-albumi-no-eiropas.a100152/

 • Latvijas dziedātājputni
  23.02.2018

  Putnu balsis februārī? Bet protams! Klausies sestdien 12.00.

 • Freedom Fighter: Rasta alfabētā F
  23.02.2018

  Pirmdienā 21.00 regeja, rasta un vibrāciju raidījumā DABASKATS kalibrējam leksiku, vienojamies par jēdzieniem, stiprinām saknes – burtu pa burtam “Rasta Alfa&Omega”.

 • Jēkabs Nīmanis pie Radio NABA pults jaunajā raidījumā “Otrais sniegs”
  21.02.2018

  21. februārī Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes Radio NABA ēterā plkst. 17.00 jauns klasiskās mūzikas raidījums “Otrais sniegs”, kuru turpmāk katru otro trešdienu vadīs komponists Jēkabs Nīmanis.

 • 17.02.2018 - jaunākais "indiepop/indierock" no UK
  17.02.2018

  Raidījumā apskatīsim deviņas,pārsvārā jaunas, Lielbritānijas "indiepop/indierock/postpunk" grupas.Pazīstamākā būs "Wolf Alice" ar otro cd,trīs debijas albumi no Londonas kvarteta "H.Grimace", Kārdifas "postpunk" kvarteta "Artefact" un Londonas trio "Dream Wife". Kā arī debijas ep no Ņūkastlas kvarteta "Nano Kino", Bāsas kvarteta "EMiRAE" ,Londonas kvarteta"Lazy Day"un singli no Līdsas trio "Dead Naked Hippies" un Bristoles "Rozelle". Video linki http://naba.lsm.lv/lv/raksts/dieviskas-balsis/jaunakais-lielbritanijas-indierock.a99805/

 • "Fono-Grāfs" - jauns vēsturiskās fantāzijas raidījums Radio NABA ēterā
  13.02.2018

  Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA programmā ceturtdien, 15. februārī plkst. 17.00 būs dzirdams jauns vēsturiskās fantāzijas raidījums “Fono-Grāfs”. Raidījumu vadīs trīs filozofi, vēsturiskās fantāzijas entuziasti – Andrejs Balodis, Andris Hiršs un Ainārs Kamoliņš.

 • Histērija - nedēļas plāns.
  12.02.2018

  Šīs nedēļas smagās elektroniskās mūzikas raidījuma Histērija darba plāns.

 • Histērijā neurofunk ar KN00BS
  12.02.2018

  Piektdien, 2018.gada 16.februārī, 22:00 smagās elektroniskās mūzikas raidījumā Histērija viesojas DJ apvienība KN00BS, kas ir speciālisti drum'n'bass neurofunk novirziena atskaņošanā.

 • 13. februārī Skaņu mežā: CTM2018
  11.02.2018

  Skaņu meža komanda teju atgriezusies no Berlīnē ikgadu notiekošā SM māsas festivāla CTM (jeb Club Transmediale). Klausīsimies un runāsim par CTM festivāla ietvaros piedzīvoto, tostarp gabber vakars klubā Berghain, iespaidīgā gaismas instalācija Skalar ar Kangding Ray skaņu celiņu, unikālā trīsdimensiju skaņas telpa Monom u.c.

 • 10.02.2018. Jaunumi no Dienvideiropas valstīm
  10.02.2018

  No Grieķijas būs Atēnu "stonerrock" kvarteta "Puta Volcano" otrais cd un lielisks jaunums - nezināmās mākslinieces "Emi Path" debijas albums "The Shadow", kur viņas uz piano bāzētās dziesmas pavada grupa un veido lielisku "postrock" atmosfēru. No Itālijas - Boloņas "postpunk" kvintets "Red Mishima" un Romas "modernrock" kvartets "The Shiver" ar 4.albumu. No Spānijas būs divas spāņu valodā dziedošas grupas - kvalitatīvais "indierock" kvartets "Turmalina" ar otro albumu un "jangle-pop" kvartets "Les Seques" ar trešo cd, kā arī Valensijas "shoegaze" trio "Ghost Transmission" ar otro cd. Bet no Portugāles būs spēcīgā "post-metal" apvienība "Sinistro" ar otro albumu portugāļu valodā. Grupu audio linki http://naba.lsm.lv/lv/raksts/dieviskas-balsis/jaunumi-no-dienvideiropas-valstim.a99443/

 • Raidījums "Vārnu Laiks" pasniegs Gada balvu
  08.02.2018

  Piektdien, 9. februārī, klubā "Melnā Piektdiena", devīto gadu pēc kārtas pasniegs "Latvijas Metālmūzikas Gada Balvas" - nominācijās "Gada Albums", "Gada Koncertgrupa", "Gada Mūziķis", "Gada Debija".

 • Grāmatas apskats: Aleksey Evdokimov – „Doom Metal Lexicanum” (Crypt Publications, 2017)
  08.02.2018

  Digitālā pasaule diktē savus noteikumus, paražas un maina mūs arvien vairāk un vairāk, tomēr, ir lietas, kas nemainās – šai un nākamajām paaudzēm – nupat par specifisku grāmatu, vairāk par prieku smagā metāla lasītājiem.

 • 03.02.2018. - jaunumi no Rietumeiropas
  01.02.2018

  Raidījumā apskatīsim pēdējos mēnešos izdotos albumus, ep un singlus no Rietumeiropas valstīm. Būs jaunas grupas ar debijas ep un pieredzējušas grupas ar jauniem cd, piemēram, Luksemburgas "triphop" trio "Monophona" ar trešo cd, Drēsdenes "math/progrock" kvarteta "Excessive Visage" otrais cd un jauns ep (pēc ilga pārtraukuma) Parīzes "ambient/dreampop" kvartetam"Heligoland". No jaunajām grupām būs vācu "shoegaze" trio "The Autumn Sighs" jaunais ep, no Nīderlandes "indiepop" kvartets "Convoy" un "indierock" kvartets "Jagd", no Beļģijas "dark/electro" duets "FÄR" un "indierock trio" Vvynn", no Francijas "triphop/indie" kvartets" JUMAi Grupu audio linki http://naba.lsm.lv/lv/raksts/dieviskas-balsis/jaunumi-no-rietumeiropas.a99124/

 • Histērijā Xeno(morph) live mix
  30.01.2018

  Piektdien, 2018.gada 2. februārī, 22:00, smagās elektroniskās mūzikas raidījumā "Histērija" kārtējā dzīvā DJ performance, otro reizi pie mums viesojas Xeno(morph).

 • 27.01.2018. - jaunumi no Austrālijas
  27.01.2018

  Šīgada pirmajā raidījumā pēc topu apskates, apskatīsim labus jaunumus no tālās Austrālijas Vairāk http://naba.lsm.lv/lv/raksts/dieviskas-balsis/jaunakie-albumi-no-australijas.a98770/ Pilna plejliste http://www.naba.lv/raidijumi/dieviskas-balsis/dziesmu-saraksts/2018/28012018-temajaunumi-no-australijas/

 • Izsludināts jauno mūzikas grupu konkurss "HADRONS '18" - uzvarētāji dosies uz Baku pārstāvēt Latviju starptautiskā konkursā
  25.01.2018

  Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi jau 13 gadus izaicina studējošo jaunatni pierādīt un parādīt savas radošās, muzikālās spējas un aicina pieteikties studentu jauno mūzikas grupu un izpildītāju konkursam "Hadrons '18".

 • Eho no Etiopijas (Rasta alfabēts)
  25.01.2018

  Dabaskats turpina sijāt Rasta leksikonu. Pirmdien 21.00 regejs ar E.

 • Albuma apskats: Symbolic – “Mūžam Saule Debesīs” (Lauska, 2017)
  23.01.2018

  Labāk pēcāk, nekā nekad. Pašmāju folkroka grupa “Symbolic” beidzot izdevusi debijas albumu “Mūžam Saule Debesīs”.

 • Grupai STandART jauns singls "Kolka"
  23.01.2018

  Turpinot iepazīstināt ar dziesmām no 2017. gadā izdevniecības "Naba Music / Melo Records" izdotā albuma "Jūrasputnu Mistērijas", grupa STandART laidusi klajā singlu "Kolka" un rīko koncertu sēriju.

 • 20.01.2018. - raidījumā skanējušo 2017.gada LP TOP 25 (2.daļa)
  20.01.2018

  Raidījumā apskatīsim 2017.gada laikā skanējušo LP (pilnformāta albums virs 30 min.) TOP 25 pirmo daļu (no 12.-1. vietai). Tops sastādīts pēc maniem subjektīviem kritērijiem ievērojot albumu kopumā un tiks atklāts raidījuma laikā

 • 13.01.2018. - raidījumā skanējušo 2017.gada LP TOP 25 (1.daļa)
  20.01.2018

  Raidījumā apskatīsim 2017.gada laikā skanējušo LP (pilnformāta albums virs 30 min.) TOP 25 pirmo daļu (no 25.-13. vietai). Tops sastādīts pēc maniem subjektīviem kritērijiem ievērojot albumu kopumā un tiks atklāts raidījuma laikā

 • Thunderdome 25 (2.daļa)
  18.01.2018

  Piektdien, 2018. gada 19. janvārī, 22:00, smagās elektroniskās mūzikas raidījumā "Histērija" turpināsim pagājušajā gadā aizsākto kustības Thunderdome, 25 gadu jubilejas atzīmešanu.

 • Igauņu funk/soul vēsture
  17.01.2018

  Programmā igauņu funk/soul dažādu laiku mūzika: Velly Joonas, Marju Kuut, Elektra, Misha Panfilov, Marten Kuningas u.c.

 • Video ieskats aktuālajā Radio NABA Top 25
  15.01.2018

 • Šķērsām pa Jūrmalas šoseju un Ulmaņa gatvi
  10.01.2018

  Pēc gadumijas svētku pauzes atkal atgriežas "Šķērsām". Šoreiz maršruts paredzēts pa Jūrmalas šoseju un Ulmaņa gatvi – startēsim no tilta pār Lielupi un aiziesim līdz pat Mūkusalas aplim.

 • ‘’Rīgas dzīvokļu likumīgā izlaupīšana: 1944.-1949.’’: viesos prof. J.Kalnačs
  10.01.2018

  Raidījumā "Vēstures ķīlis" viesojās grāmatas ‘’Rīgas dzīvokļu likumīgā izlaupīšana: 1944.-1949.’’ autors Vidzemes Augstskolas profesors Jānis Kalnačs. Raidījumā runājām par trimdā nonākušo un izsūtīto Rīgas iedzīvotāju mantas pārdali pirmajos padomju okupācijas gados.

 • Vecgada duetu izlase
  10.01.2018

  Gadu mijas pārraidē hindustāni duetu jeb džugalbandi vintāžas ierakstu izlase.

 • Albuma apskats: "Inokentijs Mārpls" – „Āmuris un Sirpis 1987-1990” (Hubb, 2017)
  05.01.2018

  Aizgājušā gada nogalē vēsturisku, agrāk tikai šaurā lokā pagrīdē klausītu, izplatītu ierakstu pārizdeva grupa „Inokentijs Mārpls”.

 • 06.01.2018. - 2017.gadā skanējušo EP - TOP 20
  03.01.2018

  Gada pirmajā raidījumā apskatīsim 2017.gada laikā raidījumos skanējušo EP (mazformāta albums līdz 30 min.) TOP 20.Klausīsimies pirmās 13 vietas.Tops sastādīts pēc mana subjektīvā skatījuma,izvērtējot pēc vairākiem klasiskiem kritērijiem-inovācija,žanra izpratne,skaņa,melodiskums,vokāliste.Tops tips publicēts pēc raidījuma izskanēšanas.

 • Albuma apskats: „Vientuļš Bet Neglīts” - "Aukstā Ūdenī" (2017)
  02.01.2018

  Ražīgie un talantīgie mūziķi no Pļaviņām 2017. gada nogalē izdevuši savu trešo albumu „Aukstā Ūdenī” .

 • Histērija 2017
  02.01.2018

  2018. gada pirmajā smagās elektroniskās mūzikas raidījumā Histērija dosimies atpakaļ pagātnē uz 2017. gadu. Tas notiks piektdien, 5. janvārī, 22:00.

 • Albuma apskats: "Izlase / Veidenbaums. Vaidi un gaidi" (Naba Music / Melo Records, 2017)
  02.01.2018

  Albuma pieteikumā vēstīts: "Atzīmējot latviešu dzejnieka Eduarda Veidenbauma 150. jubileju, ar ritmiskas mūzikas palīdzību tiek šķetinātas dzejnieka personības neredzamās iezīmes un pretrunīgums. Vienā albumā apkopotas 12 mūsdienīgas kompozīcijas, kas atspoguļo bezcerību, nolemtību, dzīves absurditāti, mantas un varas kultu, apmātību un cerību mainīt pasauli – vismaz savējo. Vārdi, kas vēl aizvien liek pārdomāt īstās dzīves vērtības, transformējušies līdzi laikam, lai katrs spētu ieraudzīt savu Veidenbaumu".

 • Zootehnikums: Atskats uz 2017.
  30.12.2017

  Pasauli satricinošākie momenti no šī gada laikā izskanējušajiem zootehniskajiem raidījumiem! Wow!

 • 30.12.2017. - jaunākie"dreampop/shoegaze"albumi no ASV
  29.12.2017

  Gada pēdējā raidījumā apskatīsim pēdējos mēnešos izdotos"dreampop/shoegaze"albumus no ASV. Ieskats grupās un linki http://naba.lsm.lv/lv/raksts/dieviskas-balsis/jaunakais-dreampopshoegaze-no-asv.a97346/

 • Radio NABA Top100 triumfē Fever Ray, Sniedze Prauliņa un Satellites LV
  29.12.2017

  29. decembrī izskanēja Latvijas Radio 6 - LU Radio NABA 2017. gada aktuālāko kompozīciju apkopojums „Top 100”. Pirmajā vietā elektroniskās mūzikas projekts no Zviedrijas Fever Ray ar kompozīciju “To The Moon And Back”. Savukārt godpilno otro vietu topā ieņem pašmāju māksliniece Sniedze Prauliņa ar kompozīciju “All the Stars”.

 • Kārlis Vērdiņš lasa Emīlijas Dikinsones dzeju
  28.12.2017

  Ziemassvētku ēnā aprunāsim pēdējā laika dāvināmāko dzejas grāmatu Emīlijas Dikinsones "Āboliņš un bite", ko izdevis Neputns. Uz sarunu esam aicinājuši grāmatas sastādītāju un vienu no atdzejotājiem Kārli Vērdiņu.

 • Radio NABA noslēgs gadu ar normālās mūzikas Top 100
  28.12.2017

  Piektdien, 29. decembrī, no plkst. 10:00 Latvijas Radio 6 – LU radio NABA FM 95,8 piedāvās tradicionālo aizejošā gada aktuālāko kompozīciju apkopojumu "Top 100", kas veidots atbilstoši radio klausītāju balsojumam visa 2017. gada laikā.