Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Studenta pietura
Pēdējās izmaiņas veiktas:
26.10.2012.


Vada: studenti
Stils: studentu dzīve
E-pasts:pietura@radionaba.lv

LSM lapa un audio arhīvs

Audio arhīvs Mixcloud vietnē

Raidījums skan pirmdienās 16:00-17:00.

Stāsts ir par to, kā dzīvo studenti - esošie, bijušie un topošie. Piedāvājam dažādus stāstus, tematus un spilgtas personības. Runājam gan par mācību procesu, gan arī to, kā pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku. Katru pirmdienu raidījumā aicinām viesoties cilvēkus, kas zina, ko teikt. Atskatāmies pagātnē un ieskatāmies nākotnē.

Lai raidījumu veidotu kopā ar klausītājiem, gaidām ieteikumus, komentārus un jautājumus uz raidījuma e-pastu pietura@radionaba.lv.

 

Raidījumos

Nav pieejama neviena ziņa.
 • Skanošā dzeja
  08.08.2012

  Semjons Haņins ir viens no redzamākajiem Latvijas krievu dzejnieku tekstgrupas "Orbīta" dalībniekiem. Tieši viņš visbiežāk uzstājas dzejas lasījumos, izrunāto vārdu apvienojot ar elektroniskās un akustiskās mūzikas skaņām, video projekcijām un laikmetīgo deju. Neskatoties uz to, pats dzejnieks to sauc par nejaušību, jo sākotnēji uzskatījis, ka darbosies tikai ar rakstīto vārdu.

 • Skaņu manipulators
  01.08.2012

  "Mums - bītmeikeriem - labi ir tas, ka varam pārvaldīt katru sīkāko detaļu, katru skaņu atsevišķi," saka Dirty Deal Audio bītmeikeru cīņu uzvarētājs Oriole jeb Uģis Vālodze. Devāmies pie viņa noskaidrot, kāds īsti ir bītu radīšanas process.

 • Jauns raidījums "Metāla pasaules hronikas"
  01.08.2012

  No augusta Radio NABA ēterā katru ceturtdienu no plkst. 23.00 līdz pusnaktij skan jauns raidījums "Metāla pasaules hronikas".

 • Festivāla apskats - "Fonofest 2012"
  31.07.2012

  Iedomājieties skatu – milzīga pļava, meža ielokā, pilna ar teltīm un fonā skan laba mūzika. Tieši tā bija 13. un 14. Augustā, kad Cēsīs, Uplandos, notika kārtējais Fonofest pasākums. Izcili lieliska mūzika, atpūta, sporta spēles un pozitīvi atvērta publika. Fantastiska sajūta, kad cilvēki saprot, ka šī atmosfēra ir tepat Latvijā. To, kā mums gāja aicinām nobaudīt mūsu audio sižetā. Lai jaukas emocijas arī Jums!

 • Festivāla apskats - "Positivus 2012" 2. diena
  31.07.2012

  Festivāls "Positivus" ir vieta trakulībām un brīnumiem. Kāds vīrietis pastāstija, ka te viņš ballējas ar draugu, te nākamajā rītā draugs atrodams Igaunijā. Bet grupas "Zebra Island" dalībniece mums atklāja, ka igauņi ir gana mazi, lai salīstu mugursomā. Festivālam izskanot, kāda pozitīvnieku kompānija sacīja, ka nākamgad arī būs klāt, jo paliks turpat.

 • Festivāla atskats - "Positivus 2012" 1. diena
  30.07.2012

  20. un 21. jūlijā Salacgrīvā norisinājās sestais "Positivus" festivāls. Nevar noliegt, ka arī šogad pasākums ir izdevies. Ja ne tā - vai būtu ieradušies skaitā 25 000 pozitīvnieku? 39. kabinets bija klāt un tvēra "Positivus" gaisotni. Piedāvājam ieskatu 1. dienas notikumos gan festivāla zonā, gan telšu pilsētiņā.

 • Metālmūzikas Gada balvas ieguvējs - Jānis Umbraška
  27.07.2012

  Mūzika. Tumsa. Milzīgs daudzums cilvēku. Ķēdes. Ādas bikses. Gari mati. Vīriešu bārdas. Sieviešu melnās acis. Kerzi. Un parādās gaismas, kas apžilbina. Skaņa un ritms, kas izārda sirdi. Cilvēki pārvēršas.

 • Vintage mode
  25.07.2012

  Vintage mode ir personības atspoguļošana ar apģērbu, kuram ir laika pievienotā vērtība. Tas ir jauns vai lietots apģērbs, kas saglabājies no 20. gadsimta. Savukārt, second hand ir lietots apģērbs, kas šūts 21. gadsimtā. Arī Rīgā ir gan vintage, gan second hand veikali, piemēram, De’Žavu, Bonēra, Ze Store un Otrā elpa. Katrs no šiem veikaliem piedāvā ko pilnīgu atšķirīgu, ko neredzētu, iespējams, pat ko nebijušu, kas piesaista pārliecinātus un izvēlīgus cilvēkus. Tos, kuri ir drosmīgi, atvērti pārmaiņām un meklē ko tādu, ar ko atšķirties.

 • Summer Sound 2012
  24.07.2012

  Saules siltums, smiltis un atvēsinoša jūra. 6. un 7. jūlijā Liepājas pludmalē norisinājās festivāls "Summer Sound 2012", kur uzstājās vairāk nekā 100 izpildītāju no dažādām pasaules valstīm. 7 dažādu stilu skatuves: Okartes Pludmales, Cēsu Alus, Fantasy Garden, Alternatīvā un Teātra bāra skatuve, kā arī Shark Energy deju un Nabaklab telts, pulcēja visdažādāko mūzikas žanru mīļotājus.

 • Sērfot pa dīvānu - Couchsurfing
  24.07.2012

  Vai esi kādreiz mēģinājis sērfot pa dīvānu? Varbūt izklausās nedaudz amizanti, bet sērfošana pa dīvāniem ir kļuvusi par populārāko ceļošanas izdevumu ekonomēšanas variantu un lielisku iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem no visas pasaules.

 • Iesildoties "Positivus 2012"
  20.07.2012

  Gaidot "Positivus 2012" festivālu, 39. kabinets sarunājās ar ikgadējiem Positivus apmeklētājiem - Miķeli, Ievu un Noru, kuri sniedz dažādus ieteikumus - ko noteikti neaizmirst ielikt mugursomā. Vasarīgi romantisks stāsts no Sintijas un Uģa, kuri iepazinās pagājušajā vasarā, tieši Positivus festivālā. Kā arī komentārs no Positivus organizatora Ģirta Majora.

 • Dirty Deal Audio bītmeikeru cīņas
  19.07.2012

  Lielākās latviešu elektroniskās mūzikas pārstāvniecības Dirty Deal Audio rīkotajā atlases kārtā pirms Baltijas bītmeikeru cīņas Lietuvā noskaidrots, ka Latviju pārstāvēs jaunie mūziķi Oriole un 181h.

 • LABA DABA izziņo pasākuma dalībniekus
  16.07.2012

  Starptautiskais mūzikas festivāls LABA DABA atklāj lielāko daļu dalībnieku, kas šogad uzstāsies festivālā.

 • SAUDADE!!!

  Netulkojams vārds... kas nozimē???