Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Psihodēlisku, elektrizētu, muzikāli uzlādētu braucienu un “Elektrošoku” tramvajā piedāvā Radio NABA

Radio NABA
06.09.2018.

Sestdien, 8. septembrī, kad Rīgu caurstrāvos Laikmetīgās mākslas forums “Baltā nakts”, Radio NABA dosies savā psihodēliski naksnīgajā braucienā, kurā aicināts pievienoties ikviens Baltās nakts piedzīvojumu meklētājs, iekāpjot tramvajā, kas kursēs maršrutā Ausekļa iela - Mežaparks. No tramvajā speciāli izveidotās radio studijas kopā ar zaķiem, instruktoriem, konduktoriem, multeņu tēliem un sirreālām būtnēm tiks raidīta īpaša pārraide ētera viļņos Latvijas Radio 6 - LU Radio NABA kanālā, FM 95,8 un internetā naba.lv.

“Elektrošoks” ir psihodēlisks karnevāls tramvajā ar muzikālām performancēm, elektroniskiem  ritmiem, hipnotiskām gaismu un krāsu saspēlēm. Pasažieru skaits ir ierobežots, tāpēc priekšroka cilvēkiem, kuri būs tērpušies maskās un karnevāla tērpos. Ar muzikāli performatīviem priekšnesumiem uzstāsies Āfrikas ritmu meistars Nils Īle un apvienība “Kanisaifa”, savu eksperimentālo darbnīcu iedarbinās „Dr.Klisicka Laboratorija”, savukārt pusnaktī gaidāma seksuāli pielādēta mūzika “The Bubble Gum expLOTION” izpildījumā. Bet vakara programmu noslēgs ar elektriskiem mūzikas ritmiem DJ SairaM. Braucienus pavadīs pārsteidzošas personības un laikmetīgas izpausmes pie pults – „Radio NABA” ētera instruktori un konduktori. Tas viss, lai kopīgi dotos ceļojumos ārpus laika un telpas.

Programmu jau no 18.00 veidos - raidījuma “Partitūra” virskontrolētājs Tanheizers, raidījumu “Nabarīts”, “KŪL”, “Melnā kaste”, “Ej apskrieties!” veidotāji, kā arī Frankenšteins, zaķi, konduktori un sirreālie tēli.

Koncertprogramma (var būt nelielas nobīdes laikā):

20.00 Nils Īle un Kanisaifa

22.00 Dr.Klisicka Laboratorijahttps://www.facebook.com/DrKlisickaLaboratorija/

00.00 The Bubble Gum expLOTIONhttps://www.facebook.com/thebubblegumexpLOTION/

pēc 00.30 līdz pat 3.00  elektroniski elektrizēta mūzika ar DJ SAIRAMhttps://www.facebook.com/DjSairaM/

dažādi pārsteigumii un šoka lādiņi.

Braukšanas saraksts: Elektrošoks (medicīnā):

http://baltanakts.lv/2018/img/uploads/Grafiks_Naba.pdf

Šis audiovizuālais nakts mākslas notikums apvienos radio mākslu ar performatīvu mākslinieku uzstāšanos – dažādu mūzikas un mākslas stilu simbiozi. Āfrikas ritmi, dark wave, digitālo mediju māksla, analogās un digitālās skaņas, gaismu un attēlu saspēles vienā tramvajā. Programma tiks raidīta radio ēterā FM 95,8 viļņos, interneta video un audio tiešraidēs naba.lv un facebook.com live tiešraidē.

Interaktīvā programma – imagināri tēli, ētera personības ievelk nakts braucējus dažādās spēlēs, rotaļās un akcijās, pasažieri kļūst par daļu no mākslas piedzīvojuma, izbaudot mākslu visdažādākajos sensorajos līmeņos.

E-talons nebūs jāpīkstina. Tramvajs “Radio NABA” kursēs maršrutā Ausekļa iela - Mežparks no plkst. 18.00 līdz 3.00

Savukārt pašā Rīgas sirdī - Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā vēl viens Radio NABA veidots Baltās Nakts notikums VIDEOGRĀFIJA XIII: Space Textures XII. Tajā visas nakts garumā tiks piedāvāts intelektuāli daudzveidīgs, laikmetīgās audiovizuālās pasaules priekšnesums - manifests, kurā uzstāsies tādi mākslinieki kā Fluxion [GR], Andrew Pekler [DE], DONNACHA COSTELLO [IE], Geoff Barker [IE] - Visual, MVTE [LV/UK], bet ar DJ setu priecēs Uncle Rodion [LV].