Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

 

Notikumi netika atrasti.

Nav pieejama neviena ziņa.
 
 
 
 • Latvijas daudzdzīvokļu māju stāsti Venēcijas biennālē
  21.05.2018

  26. maijā sāksies Starptautiskā Venēcijas biennāles Arhitektūras izstāde, kurā arhitekti pievēršas jautājumiem par “brīvajām telpām” (“freespace”), bet Latvija tajā dalīsies ar idejām, stāstiem un pieredzēm par daudzdzīvokļu mājām un konceptu “Kopā un atsevišķi” (“Together and Apart”).

 • Jaunākā igauņu mūzika. Onu Bella pieminot
  18.05.2018

 • WORKOUT: Philipp Gorbachev
  10.05.2018

  Piektdien, 11. maijā kluba ONE ONE jaunajās pagrabstāva telpās ONENDERGROUND Šarlotes ielā 18a (Ieeja no Briāna ielas) notiks elektroniskās deju mūzikas pasākums WORKOUT.

 • KONTAKTOR: dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls Rīgā
  10.05.2018

  Šogad 1. jūnijā norisināsies starptautisks dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls “Kontaktor'', kopā pulcējot vairāk kā 20 mūziķu no visas pasaules. ’’Kontaktor’’ uzmanība tiks vērsta uz tādiem elektroniskās mūzikas virzieniem kā tehno, industriālā un trokšņu, kā arī eksperimentālā mūzika un tā rīkotāji ir modulāro sintezatoru ražotāji ‘'Erica Synths’'. Festivāls noritēs publikai vēl neatklātajā Von Trompovska kvartālā, Sarkandaugavas Industriālajā parkā – vienā no lielākajiem rūpnieciskajiem rajoniem Rīgā, kas atvērts 1888. gadā un šogad svinēs 130 gadu jubileju.

 • 21.04.2018. - jaunākais no Austrumeiropas
  21.04.2018

  Raidījumā apskatīsim astoņas lokālās Austrumeiropas un Centrāleiropas grupas, kas pagaidām nav pazīstamas Latvijā. No Polijas būs jauna "indierock" grupa ar debijas cd - "Zespół BODO", kurā apvienojušies vairāku agrāk raidījumos bijušu grupu dalībnieki un "indietronic" kvartets"LOR, no Čehijas - divas "modernrock" grupas - "All These Memories" ar debijas cd un "poppunk" kvartets "Nereš" ar singlu, no Rumānijas - "modernrock" kvartets "Grey Matters" ar jaunu singlu, kā arī četras grupas no bijušās Dienvidslāvijas teritorijas jaunajām valstīm - Serbijas "Halftones" ar jaunu EP (otro reizi raidījumā), Horvātijas "Punčķe" ar jaunu EP (otro reizi raidījumā), Maķedonijas"indierock" kvartets "Undone" ar trešo cd un jaunu ep, un pirmo reizi raidījumā grupa no Kosovas! - interesantais kvartets "Gillespie" ,kas darbojas no 2005.g.,ar otro cd.

 • Irie Rasta! Regeja alfabētā I
  21.04.2018

  23.04. Dabaskata nākamais ieskats Rasta poētiskā nomenklatūrā. Regeja alfabēts ar Kru un Edi pirmdien 21.00.

 • Ieva Gedzuna: Dzīvnieku aizstāvība ziemeļzemēs
  20.04.2018

  Kā klājas dzīvnieku aizstāvībai Zviedrijā un Norvēģijā?