Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

No 9.augusta līdz 2.septembrim kultūras platformā Nabaklab būs skatāma Dārtas Hofmanes izstāde “Neērti”. Izstādes atklāšana 9.augustā plkst. 19:00.

Dārta Hofmane ir tikko atgriezusies no gadu ilgām studijām Hamburgas mākslas akadēmijā, kur studēja grafiku un grāmatu mākslu. Šobrīd Dārta turpina darbu grāmatu mākslas jomā un  veido zīmējumu sērijas, kā arī strādā pie sava Maģistra darba Latvijas Mākslas akadēmijas grafikas nodaļā. Hamburgā aizsāktā projekta NEĒRTI ietvaros Nabaklab telpās māksliniece veidos zīmējumu izstādi 'apdzīvojot' izstāžu zāli ārpus tādiem ierobežojumiem kā lapas mala vai darba rāmis.

Dārta Hofmane par izstādes ieceri:

“Izstāde ir daļa no projekta NEĒRTI. Tēmas ietvaros pētu dažādu cilvēku neērtās atmiņas. Atmiņas, kas ir vienas no tām, kuras pēkšņi atceroties joprojām pārņem neērtums, mulsums vai ir kā citādi nepanesami. Taču aizmirst pavisam tās neizdodas un ir skaidrs, ka reiz tās atkal, iespējams pilnīgi negaidīti, atausīs atmiņā.

Man tas bija un ir savdabīga pieskaršanās kam ļoti īpašam - cilvēku rūpīgi glabātām domām par piedzīvoto. Atmiņas nav materiālas, tomēr to uzticēšana ir savā ziņā to materializēšana. Tā ir sastapšanās ar man jaunu pieredzi, kas ir impulss, kura rezultātā top zīmējums.”

Dārta Hofmane izstādēs Latvijā un ārvalstīs piedalās no 2005.gada, māksliniece ir papildinājusi zināšana meistardarbnīcās Zviedrijā un Vācijā, kā arī no 2008.gada darbojas kā grafiskā dizainere www.hofman.lv/design/

Izstāde skatāma no š.g. 9. augusta līdz 2.septembrim no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 12:00 un svētdienās no plkst 16:00, NABAKLAB, Z. A. Meirovica bulvārī 12, Rīgā.

Dalīties

Oops, an error occurred! Code: 202108021606144a294c79