Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Nosaukums „Organizētais haoss” ir ļoti precīzs. Gleznas, kuras ir piedāvātas šajā izstādē, tādas arī ir. Katra glezna bija krāsas plankumu un triepienu haoss, kurā ieskatoties mans prāts to organizēja tajā, kas ir sanācis gala rezultātā.

NABAKLAB 22. 07. 13 – 22. 08. 13

 

 

Leonardo uzstājīgi aicināja savus mācekļus rosināt sevī iztēlošanās spēju. Lai to panāktu, viņš izdomāja oriģinālu un vienlaicīgi ļoti neparastu veidu, ko viņš nosauca par „jaunu un pilnībā spekulatīvu ideju, kurai, lai arī tā varēja šķist triviāla un gandrīz smieklīga, ir nemaza vērtība, jo veicina izgudrošanas garu”. Šīs metodes ietvaros, viņš uzstājīgi mudināja savus mācekļus ilgi un rūpīgi ieskatīties akmeņos, dūmos, gailošās oglēs, mākoņos un ceļa dubļos, ieaudzinot sevī spēju redzēt šajos zemajos un ikdienišķajos priekšmetos „dievišķo ainavu līdzību... un Visuma bezgalību.”

Maikls Dž. Gelbs par Leonardo da Vinči

"Man patīk zīmēt tādā veidā, jo tas ir ļoti interesanti. Nekad nezini, kas galu galā sanāks. Un šī metode ļauj iziet ārpus stereotipu ietvariem, kas, manuprāt, ir ļoti vērtīgi māksliniekam", Martins Novikovs

Dalīties

Oops, an error occurred! Code: 20210802161245ec7932b4