Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

1. oktobrī plkst.: 18:00 Nabaklab gleznotājs Ernests Kļaviņš atklās izstādi ”Viedo akmeņu stāsti”. Izstāde būs skatāma no 1. oktobra līdz 2. novembrim.

Kamēr tu neskaties, tevi no mugurpuses vēro rūķīši. Kad strauji pagriez galvu, dažreiz liekas, ka kaut kas pavīd uz pašas redzes robežas. Bet tas notiek reti. Rūķīši parasti nepieļauj tik rupjas kļūdas. Kad dzer kādu dzērienu, nekad neizlaid to no acīm, jo kāds no rūķīšiem var piezagties un, kamēr neviens neredz, ieliet tajā INDI...

1. oktobrī plkst.: 18:00 Nabaklab gleznotājs Ernests Kļaviņš atklās izstādi ”Viedo akmeņu stāsti”. Izstāde būs skatāma no 1. oktobra līdz 2. novembrim.

Ernesta Kļaviņa gleznu motīvi izstādē ”Viedo akmeņu stāsti” ir gan sadzīviski (koki, kioski, cilvēki), gan fantastiski (rūķīši, runājošas zivis), gan no popkultūras aizņemti. Dažas gleznas veido īsus stāstiņus (komiksus). Visus darbus vieno izpildījuma maniere (lokālas, spilgtas krāsas, biezas robustas līnijas), izmērs (A3) un noformējuma veids (melns rāmītis).

Ernests Kļaviņš visplašāk pazīstams ar saviem zīmējumiem žurnālam „Ir” un sarunu terminālim internetā ir.lv No 2000.gada līdz pat 2009. gada oktobrim mākslinieks veidojis karikatūras un ilustrācijas laikrakstam „Diena”. Kopš aiziešanas no „Dienas” līdz „Ir” izveidošanai savu skatu uz notikumiem izteiktu zīmējumā Ernests Kļaviņš piedāvāja portālā citadiena.lv

Mākslinieks beidzis Jāņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu un Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļu.

Ernestam Kļaviņam ir bijušas vairākas personālizstādes gleznieciskā "Ainavas un Figūras" (Galerija Alma, 2008) un kinētiski interaktīvā „Ziemassvētki sabraukuši rakstītām kamanām” (Valsts Mākslas muzeja izstāžu zāles "Arsenāls" projektu telpa, 2002).

Starp nozīmīgākajām grupu izstādēm, kurās Ernests Kļaviņš piedalījies pēdējā laikā, minamas , „Mūsu laiku ikonas” (Galerija Alma, 2009), "Tīrība" (Radošā telpa "Tasty", 2009) un "Našķu bumba" (Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāle "Arsenāls", 2007).

Dalīties

Oops, an error occurred! Code: 20210802161547fc8b2052