Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

No 12.janvāra līdz 12.februārim kultūras platformā Nabaklab skatāmas divas starptautiskas komiksu mākslas izstādes NORDICOMICS un NATUREGRAFFIX, ko piedāvā komiksu žurnāls kuš!.

Izstādes atklāšana 11.janvārī plkst. 19:00.

NORDICOMICS ir ceļojoša Baltijas un Skandināvijas jauno komiksu mākslinieku izstāde, kurā

Latviju pārstāv Oskars Pavlovskis un Mārtiņš Zutis. Izstādes ietvaros no 7.- 10. februārim notiks komiksu darbnīcas Latvijas un ārvalstu komiksu māksliniekiem no Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Dānijas, kurās kopā tiks radīti grafiskie stāsti par Rīgu.

NATUREGRAFFIX ir jauna starptautiska komiksu antoloģija, kas iznāks reizi gadā. Tajā publicētajos vizuālajos stāstos mākslinieki pēta un atklāj dabas un cilvēku savstarpējās attiecības. Rīgā būs skatāmi darbi no nupat sagatavotā pirmā izdevuma “Ekoloģija pret urbānismu”, kurā apkopoti Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Beļģijas, Vācijas, Latvijas un Igaunijas mākslinieku komiksi. Latviju pārstāv Endrju, Rūta Briede, Maija Līduma, Mārtiņš Zutis, Oskars Pavlovskis, Kristians Brekte, Dace Sietiņa un Kristofers Reidzāns.

Naturegraffix ietvaros, 11. janvārī pirms izstādes atklāšanas, Nabaklab notiks komiksu darbnīca, kurā piedalīties aicināts ikviens interesents. Darbnīcas norises laiks no 14:00 – 18:00. Kopīgai komiksu radīšanai ar Lietuvas un Igaunijas māksliniekiem var pieteikties rakstot uz kushmens@gmail.com. Darbnīcu vadīs komiksu un animācijas filmu autore Liza Salmina no Igaunijas.

Izstādes atklāšanas laikā apmeklētājiem audiālas ainavas piedāvās VairākKaunaNav Tu tur Tu turutuu tuu Pim pa rampam pum Vau http://soundcloud.com/vairak-kauna-nav

Izstādi 8. februārī noslēgs komiksu cīņas, kurās zīmēšanas spēkiem mērosies izstādē pārstāvētie mākslinieki.

Ielūguma ilustrācijas autors: Endrju (www.endrju.lv)

Dalīties

Oops, an error occurred! Code: 20210802150537e32561c5