Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

No 2012. gada 19. aprīļa līdz 21. maijam klubā „Nabaklab” būs skatāma gleznotāja Ernesta Kļaviņa izstāde „Garenās piles”.

Neskatoties uz kuģa lielo ātrumu un lidojuma augstumu, nezināmajām būtnēm izdevās pamanīt fabrikas, mājas, ceļus un pat saskatīt cilvēkus ielās un tīrumos. Tomēr nesaprotami bija tas, ka kopējā novēroto parādību aprakstā, par cilvēkiem viņi runāja kā par kaut ko mazsvarīgu un, kā liekas,  neuzskatīja viņus par zemes civilizācijas celtniekiem un radītājiem. ”Atskaitē” cilvēki tika saukti par ”garenajām pilēm”.

Staņislavs Lems ”Astronauti”

 

NABAKLAB Art Vol. 20 – gleznotāja Ernesta Kļaviņa izstāde „Garenās piles” Nabaklab 19.04. – 21.05.2012

No 2012. gada 19. aprīļa līdz 21. maijam klubā „Nabaklab” būs skatāma gleznotāja Ernesta Kļaviņa izstāde „Garenās piles”.

Ernests Kļaviņš ir plaši pazīstams ar saviem zīmējumiem žurnālam „Ir”. Šī gada sākumā gleznotājs un žurnāla „Ir" mākslinieks nominēts Purvīša balvai par izstādi „Karš starp titāniem un rūķīšiem" galerijā „Alma".

Mākslinieks beidzis Jāņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu un Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļu.

Ernestam Kļaviņam ir bijušas vairākas personālizstādes „Karš starp titāniem un rūķīšiem" (Galerija Alma, 2011), "Viedo akmeņu stāsti" (Nabaklab, 2010), "Ainavas un Figūras" (Galerija Alma, 2008) un „Ziemassvētki sabraukuši rakstītām kamanām” (Valsts Mākslas muzeja izstāžu zāles "Arsenāls" projektu telpa, 2002).

Starp nozīmīgākajām grupu izstādēm, kurās Ernests Kļaviņš piedalījies, minamas ”Pilsētas bērni” (Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāle "Arsenāls", 2011) un "Našķu bumba" (Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāle "Arsenāls", 2007).

Dalīties

Oops, an error occurred! Code: 20210802142833d291ddd4