Raidījumā ar septiņām grupām apskatīsim "emo/postpunk/postgrunge" albumus no ASV . Divas agrāk bijušas un augstas vietas topos ieguvušas grupas izdevušas jaunus albumus - Ņujorkas kvartets "LAPÊCHE" - trešo LP , Sietlas (WA) kvartets "Guest Directors" - otro LP . Tāpat jauni albumi agrāk bijušajām grupām - Filadelfijas (PN) "emo" kvintetam "Sweet Pill" un "emo" kvartetam "Remember Sports" , kā arī Floridas "emo" kvartetam "Woolbright" otrais LP . Pirmoreiz ar debijas albumiem Klīvlendas (OH) "noisy/postpunk "kvintets "Suitor" un Ņujorkas "postgrunge" kvartets "Caitlin Starr" .